چهارشنبه 12 بهمن، 1401

کدخبر: 10459 16:26:32 1393-12-01
تشکیل جبهه ها شیوه پسندیده ادبیات سیاسی کشور شده است

تشکیل جبهه ها شیوه پسندیده ادبیات سیاسی کشور شده است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
تشکیل جبهه ها شیوه پسندیده ادبیات سیاسی کشور شده است

تشکیل جبهه ها شیوه پسندیده ادبیات سیاسی کشور شده است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

ریییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تشکیل جبهه ها از اهداف همسو، شیوه ای پسندیده در ادبیات سیاسی کشور شده است

و انشاء الله ادامه می یابد تا خلاء وجود احزاب بزرگ را پر کند.
به گزارش ایرنا، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در پیامی به هفتمین کنگره ملی حزب اراده ملت ایران اظهار کرد: اراده ملت تعبیر دیگر از افکار عمومی و خواسته مردم است که از دیرباز محور تشکیل حکومت ها در محورهای جغرافیایی بوده است و امام راحل نیز پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بر تسریع برگزاری رفراندوم برای تعیین نوع حکومت براساس اراده ملت تاکید می کردند که نتیجه آن جمهوری اسلامی ایران بوده است.
در این پیام آمده است:در سال های پس از آن نیز هر جا اراده مردم به کمک اراده جامعه آمده اهداف نظام اسلامی و ایران عزیز به خوبی تامین شده که هشت سال دفاع مقدس بهترین و انتخابات ریاست جمهوری 92 تازه ترین مثال آن است.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام خود یادآور شد: انتخاب این عنوان برای نامگذاری یک حزب در بطن خویش اعتقاد و باور سیاسی مسوولین و هیات موسس را نشان می دهد که البته وفاداری به این عنوان و محتوای نهفته در آن باید سرلوحه برنامه ریزی ها و فعالیت های حزب باشد.
ایت الله هاشمی رفسنجانی با تاکید مجدد بر رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط و احترام به اراده مردمی، ابراز امیدواری کرده است: برگزاری کنگره سالانه شما در جهت نهادینه کردن مردم سالاری دینی باشد و می دانید که جویبارها برای کم نشدن در سنگلاخ های مسیر و رسیدن مطمئن به دریا یا اقیانوس، با هم ائتلاف می کنند و رودخانه ها را تشکیل می دهند.
وی تاکید کرد: الحمدالله تشکیل جبهه ها از اهداف همسو، شیوه های پسندیده در ادبیات سیاسی کشور شده است و انشاء الله ادامه می یابد تا خلاء وجود احزاب بزرگ را پرکند.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |