یکشنبه 16 بهمن، 1401

کدخبر: 1264 14:15:34 1393-01-30
بانک ها برای شکستن بن بست رکود کشور تلاش کنند

بانک ها برای شکستن بن بست رکود کشور تلاش کنند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
بانک ها برای شکستن بن بست رکود کشور تلاش کنند

بانک ها برای شکستن بن بست رکود کشور تلاش کنند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازارپول : معاون بانک و بیمه وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بانک سپه علی رغم تمام محدودیتها و موانع پیشتاز تمام بخشهایی است که دولت برای آن اولویت گذاری کرده است .
پاریزی معاون امور بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی در جلسه معارفه دکتر هادی اخلاقی عضو جدید هیات مدیره بانک سپه به تبیین اولویتهای تعیین شده برای بانکها پرداخت و گفت: نگاه از بیرون به بانک، نگاهی است که برای کل شبکه بانکی ترسیم شده و مربوط به انتظاراتی است که دولت و مردم، از بانکها دارند.
وی افزود: نگاه جزئی انتظارات مردم در خصوص اخذ انواع تسهیلات از بانکها است و نگاه کلان نگاهی است که دولت برای برنامه های آینده، رشد اقتصادی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در بخش اقتصادی در نظر گرفته است.
پاریزی گفت: مطالبه ای که از بانکها وجود دارد تلاش آنها برای شکستن بن بست رکود کشور در راستای مقابله با بیکاری، اشتغالزایی، حمایت از تولید و تأمین مالی لازم در این خصوص است که تحقق این مهم، در گروی دقت بانکها در اختصاص دقیق منابع می باشد.
وی تأکید کرد: این منابع متعلق به مردم است و بانکها باید ضمن امانتداری، منابع را به افراد اهل اختصاص داده و در این خصوص نیز پاسخگوی نیازها باشند.
* مدیرعامل بانک سپه : با همراهی مسولان ارشد اقتصادی، بانک سپه را به جایگاه واقعی اش می رسانیم
مدیرعامل بانک سپه نیز در این مراسم ضمن تقدیر از همراهی های مسئولان اقتصادی به ویژه وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: بسیاری از مشکلات بانک به خصوص افزایش سرمایه با همراهی مسئولان اقتصادی به ویژه وزارت امور اقتصادی و دارایی رفع شد.
تقوی نژاد اظهار داشت: اخیراً قراردادی بین صندوق توسعه ملی و بانک سپه به مبلغ حدود 3.5 میلیارد دلار منعقد شده که به واسطه آن طرحهای خوبی شناسایی و به مرحله اجرا در خواهد آمد.
وی با بیان اینکه با توجه به قراردادهای منعقده 5.5 میلیارد از محل تسهیلات صندوق در اختیار ما خواهد بود گفت: به این ترتیب ما جزو اولین بانکها در این بخش هستیم.
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به  تجربه اخیر بانک سپه در بخش کشاورزی به ویژه طی دو سال اخیر، از نهایی شدن برنامه راهبردی این بانک و نیز تعریف دپارتمانی مخصوص صندوق توسعه ملی در بانک سپه خبرداد.
تقوی نژاد با تقدیر و تشکر از تلاشهای قدمی عضو سابق هیأت مدیره اظهارداشت: وی از پیشکسوتان بانک سپه و از افراد خوشنامی است که در بخشهای مختلف بانک سپه منشا خیر و اثر بوده ویادگارهای بسیاری از خود به جای گذاشته و هرجا نیز افتخاری برای بانک سپه بوده وی نیز در آن نقش داشته است.
مدیرعامل بانک سپه با خیرمقدم به دکتر اخلاقی عضو جدید هیأت مدیره بانک سپه گفت: این همکار جدید، از خانواده نظام بانکی است که اخیراً در بانک ملت و قبلاً در بانک رفاه و... حضور موفق داشته و در حال حاضر نیز از  وی به سبب پذیرش همکاری با مجموعه بانک سپه تشکر می کنم.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |