شنبه 20 خرداد، 1402

کدخبر: 14307 15:10:22 1394-04-31
اخبار کوتاه امورزیربنایی ۱ مرداد

اخبار کوتاه امورزیربنایی ۱ مرداد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اخبار کوتاه امورزیربنایی ۱ مرداد

اخبار کوتاه امورزیربنایی ۱ مرداد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

مجریان مسکن مهر لباس انتقاد پوشیده اند!

یک کارشناس مسکن مدعی شد: برخی متخصصان که در ساخت مسکن مهر دولت قبل نقش ایفا می‌کردند، پس از آشکار شدن ایرادات این طرح، امروز رنگ عوض کرده و خود را منتقد آن می‌دانند.محمد عدالتخواه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: سوال من از جامعه‌ی حرفه‌ای بخش ساخت و ساز این است در زمانی که طرح مسکن مهر انجام می‌شد چند نفر از آن طرح انتقاد کردند؟ متاسفانه اغلب طرح‌ها تایید شدند. برخی هم سکوت کردند که به اعتقاد من هردو رویکرد اشتباه بود؛ چرا که نقد و بررسی موشکافانه در جامعه از بروز مشکلات اقتصادی و اجتماعی جلوگیری می‌کند.

نخستین پرواز هواپیمایی یونان امروز در تهران

نماینده شرکت هواپیمایی ملی یونان در تهران گفت: نخستین پرواز این شرکت یونانی که از آتن عازم تهران می شود، راس ساعت ۰۱:۱۰ دقیقه بامداد اول مرداد ماه سال جاری در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)به زمین می نشیند.محسن منظری در گفت و گو با ایرنا، افزود: طبق برنامه این پرواز راس ساعت دو بامداد همان روز تهران را به مقصد فرودگاه بین المللی آتن ترک می کند.وی یادآور شد: هواپیمای ایرباس ۳۲۰ این شرکت با شماره پرواز ۹۴۸ از آتن عازم تهران می شود.

۴۴ هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی است

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اشاره به تعداد واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر، گفت: سال گذشته نزدیک به ۸۰ هزار واحد مسکن مهر فاقد متقاضی بود در حالی که این تعداد در سال جاری به ۴۴ هزار واحد کاهش یافته است.به گزارش ایرنا، احمد اصغری مهرآبادی افزود: براساس قانون، متولی اصلی تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر دو وزارتخانه نفت و نیرو هستند و وزارت راه و شهرسازی در این زمینه وظیفه ای ندارد.

بارش های اخیر در ذخایر آبی استان تهران تاثیری نداشت

وزارت نیرو اعلام کرد: با وجود بارش های چند روز اخیر و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان تهران و البرز، حجم آب ورودی به مخزن سدهای پنجگانه تهران، افزایش محسوسی نیافته است.به گزارش ایرنا، حجم آب موجود در مخازن سدهای تامین کننده آب شرب تهران با کاهش ۱۹۰میلیون مترمکعبی در مقایسه با شرایط طبیعی، به حدود ۷۷۲ میلیون مترمکعب رسیده است.اکنون حجم آب موجود در مخزن سدهای امیرکبیر ۱۸۰، لتیان ۷۰، لار ۱۲۵، طالقان ۲۳۶ و ماملو ۱۶۱ میلیون مترمکعب گزارش شده است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |