یکشنبه 07 خرداد، 1402

کدخبر: 7703 15:31:55 1393-09-14
اخبار کوتاه امورزیربنایی پانزدهم آذر ماه

اخبار کوتاه امورزیربنایی پانزدهم آذر ماه

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اخبار کوتاه امورزیربنایی پانزدهم آذر ماه

اخبار کوتاه امورزیربنایی پانزدهم آذر ماه

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

فرسودگی شبکه گازرسانی عامل تعطیلی جایگاه‌های CNG

"رئیس اتحادیه جایگاه داران" سوخت ضمن انتقاد از تغییر غیر اصولی سوخت خودرو‌ها از بنزین به سی. ان. جی بهترین سوخت برای خودرو‌ها را LPG برشمرد و فرسودگی شبکه گازرسانی را یکی از عوامل قطع گاز جایگاه‌های CNG عنوان کرد."بیژن حاج محمدرضا" در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص مشکل جایگاه‌های عرضه "سوخت سی. ان. جی" در فصل زمستان گفت: سیستم شبکه گازرسانی زیرزمینی ما فرسوده است و باید تغییر پیدا کند.

واعظی: مرکز تحقیقات مخابرات را برای پژوهش فعال کردم

وزیر ارتباطات گفت: با اعتقاد قلبی به امر تحقیق و پژوهش ضمن افزایش ارتباط با دانشگاه‌ها، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) را فعال کردم.محمود واعظی در نشست حمایت از تولید داخل که با حضور اپراتورهای تلفن همراه، شرکت مخابرات ایران، سندیکای صنعت مخابرات و شرکت‌های PAP برگزار شد با تاکید بر حمایت ویژه مجموعه وزارت ارتباطات از تولیدات داخل، خواستار استفاده حداکثری از این تولیدات در بخش‌های مخابراتی و ارتباطی شد.او با اعلام حمایت از بخش خصوصی ادامه داد: ما زمینه را برای بخش خصوصی فراهم می‌کنیم تا در این عرصه حضور یابند و این به خودشان بستگی دارد که چگونه از این بستر به صورت حرفه‌ای استفاده کنند.

مازندران در صدر ضریب نفوذ اینترنت ایران

ضریب نفوذ اینترنت ایران با حدود ۷۵ میلیون نفر جمعیت و حدود ۴۰ میلیون کاربر اینترنت، برای سه‌ماهه اول امسال ۵۳٫۲۹ درصد گزارش شده است. استان مازندران بیشترین ضریب نفوذ اینترنت را با بیش از ۹۰ درصد ضریب نفوذ به خود اختصاص داده و بعد از این استان، پایتخت با ضریب نفوذ ۷۶٫۹۳ درصدی قرار گرفته است. با توجه به اینکه ۳۴٫۸۷ درصد جامعه کاربری اینترنت ایران در اختیار مردان و ۲۷٫۶ درصد در اختیار زنان است که از این میان ۵۸٫۳ درصد از این جوامع را جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال تشکیل می‌دهد، باید گفت که بیشترین توانمندی مردان جوان در اینترنت که بیشترین کاربران فضای مجازی کشور با ضریب نفوذ اینترنت ۵۳٫۲۹ درصدی هستند، "کپی و انتقال فایل" است.

اتمام طرح مسکن مهر سیاست جدی دولت است

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید در زمینه مسکن مهر، اتمام نهایی این طرح در مناطق مختلف کشور است و این رویکرد را جدی دنبال می کند. محمد مهرآبادی افزود: بحث پرداخت مالیات در حوزه مسکن مهر با مصوبه دولت دهم تعیین تکلیف شده و بر اساس قانون مالیات مصوب برای هر واحد حداکثر تا سقف سه میلیون ریال است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |