‎‌۲۶۹ ‎طرح فاضلاب در کشور قابلیت اجرایی ندارد!‏

0
۲۹۹ بازدید

گروه امورزیربنایی: مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه ۲۶۹ طرح فاضلاب در کشور قابلیت اجرایی ندارد، اظهار کرد: ما باید یک حکم خاص برای شهرهای شمالی کشور داشته باشیم که دولت به طرز ویژه‌ای بتواند در مباحث آب وارد شود‎.

حمید رضا جانباز، در جلسه‌ای که با حضور وزیر نیرو نمایندگان استان در استانداری مازندران با محوریت بررسی مشکلات آب و برق مازندران برگزار شد، گفت: پیک مصرف برق در مازندران نسبت به تابستان سه برابر متفاوت است و باید وضعیت برق استان برای شرایط سه برابر افزایش مصرف پاسخگو باشد‎.
‎وی افزود: ما در حال حاضر توان بازسازی و نوسازی نیروگاه‌های برق را نداریم‎.
‎مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تصریح کرد: با توجه به نیاز برق استان مازندران مصمم هستیم نیروگاه برق محمودآباد را بعنوان آخرین نیروگاه دولتی به اتمام برسانیم‎.
‎وی افزود: پروژه‌های آب رسانی خوبی در استان مازندران تعریف شده ولی اغلب پروژه ها بر استحصال آب‌های زیر زمینی بوده که در بازبینی این طرح ها مقرر شد جمع‌آوری آب‌های سطحی در دستور کار قرار گیرد‎.
‎جانباز با بیان اینکه ظرف یک ماه آینده اجرای پروژه‌های آبرسانی روستای سرعت پیدا می کند، اظهار کرد: روند اجرای پروژه در مازندران کند است واز غرب به شرق مازندران پروژه‌های جامعی تعریف شد‎.
‎وی افزود: مازندران در بحث آب از یک انسجام مدیریتی برخوردار است و مدیران استان در همه مسائل و جزئیات شبکه آب مسلط هستند‎.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=7968