مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت:

۵۰۰۰خودرو عمومی در خراسان رضوی رایگان دوگانه سوز شدند

0
۱۸۶ بازدید

تاکنون ۵۰۰۰هزار خودرو عمومی در این استان به صورت رایگان گازسوز شدند و ۱۱۰۰ خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی ،به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون ۵۰۰۰ خودرو عمومی در این استان به صورت رایگان گازسوز شدند و ۱۱۰۰ خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارند.

علی اصغر اصغری افزود: هم اکنون ۵۰ کارگاه مجاز دوگانه سوز کردن خودروها در خراسان رضوی فعال است که از این تعداد ۱۱ کارگاه کارهای مربوط به گازسوز کردن خودروهای عمومی را بصورت رایگان انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه سوز کشور با آدرس gcr.niopdc.ir مراجعه کنند. همچنین با مراجعه به این سامانه و ثبت کد ملی، شماره تلفن همراه و سایر مشخصات، می‌توانند نزدیکترین کارگاه و زمان مراجعه را انتخاب نمایند.

وی افزود: رشد و توسعه صنعت سی.ان.جی به عنوان سوخت ملی کشور معیاری برای رشد و توسعه اقتصادی و زیست محیطی هر منطقه محسوب می‌شود و چنانچه هر چه بیشتر بر ترویج و رونق دهی به مصرف سی.ان.جی در شهرها و روستاها اهتمام ورزیده شود در کاهش آلودگی هوا و ایجاد هوای پاک موثرتر خواهد بود.

شایان ذکر است در منطقه خراسان رضوی تعداد ۱۳۵ جایگاه CNG  دارد و نیز در روز حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار متر مکعب مصرف داریم .

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134883