۵۰شرکت خارجی در نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک در تهران

0
۳۶۸ بازدید

صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه صنایع و تجهیزات کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از شهرهای مختلف کشورمان و شرکت های خارجی، از هفته آینده (بیست و نهم تیرماه تا یکم مرداد ماه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گردهم می آیند

تا ضمن تبادل اطلاعات با یگدیگر و ارائه نوین ترین تولیدات خود، در جریان پیشرفت های این حوزه نیز قرار بگیرند.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی امسال شاهد حضور و مشارکت ۲۰۰شرکت و واحد صنعتی داخلی و ۵۰شرکت خارجی از کشورهای؛ ایتالیا، اسپانیا، چین، جمهوری چک، آلمان، هلند، بلغارستان و کره جنوبی است. تعداد شرکت های خارجی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته، بیش از ۱۵درصد افزایش یافته است.

این نمایشگاه در فضائی به مساحت بیش از ۳۲هزار متر مربع و در ۷گروه کالایی؛ کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، پخش کاشی و نشریات مرتبط برگزار خواهد شد.

برگزاری ۸نشست تخصصی و کارگاه علمی با حضور استادان، کارشناسان و صنعتگران حوزه کاشی و سررامیک و حضور چند هیات اقتصادی و بازرگانی از کشورهای منطقه خاورمیانه در محل نمایشگاه، برخی از برنامه های جانبی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران خواهد بود.

شناسائی بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، برنامه ریزی برای حل مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت، ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقای کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

براساس اعلام انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک، در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران چهارمین تولید کننده و همچنین چهارمین صادر کننده بزرگ کاشی و سرامیک جهان است. چین، برزیل و هند، کشورهای هستند که در تولید و صادرات این صنعت رتبه های اول تا سوم را در اختیار دارند.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از بیست و نهم تیرماه تا یکم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=14128