یک شوخی بامزه!

0
۶,۴۹۹ بازدید

علیرضا امامی فرد-گروه فرهنگی

زمانی که مرتضی میرباقری روز چهارشنبه برای در جریان قرار گرفتن روند ساخت سریال«گمشدگان» در پشت صحنه این فیلم حاضر شد، صحبتی کرد که بسیاری در تردید قرار گرفتند که شاید معاون سیما در دنیای کهکشان ها سیر می کند.

او در اظهار نظری عجیب گفت: ما در عمق روستاهای ایران امکان نظرسنجی داریم و براین اساس تلویزیون جمهوری اسلامی ایران حدود ۸۷ درصد بیننده دارد. سریال‌های ماه رمضان هم بیش از ۵۷ درصد مخاطب داشته است.

بعد از رسانه ای شدن صحبتهای عجیب آقای معاون، موجی از انتقادها در فضای مجازی منتشر شد. اگر قرار باشد از صحبت های آقای معوان برداشت منفی کنیم، باید قبول کنیم حق با منتقدین است.

ولی به نظر می آید منتقدین هم در مقابل صحبت های معاون سیما تندروی کردند. زیرا بهتر است از هر اظهار نظری با عجله برداشت نشود. به نظرتان بهتر نیست که سخنان معاون سیما را از دیدگاه مثبت بررسی کنیم؟ شاید ایشان برای آنکه نشاطی به جامعه تزریق کند قصد این را داشته که با یک شوخی بامزه لبخند را به لبان مردم کشور هدیه کند.

شاید هم ایشان زمانی که به پشت صحنه سریال رفته، ذوق هنری سرتاپایشان را فراگرفته و تصمیم به برگزاری استندآپ کمدی با خبرنگاران و اصحاب هنر کرده!

کسی چه می داند، نباید در رابطه با افراد قضاوت کرد. اما یک چیز مشخص وجود دارد و آن این است که زیبنده معاون سیما جملاتی گهربار است که مناسب با پست و مقام ایشان باشد و مردم از جملاتش طوری برداشت نکنند که آیا یک معاون در این کشور زندگی می کند یا در جایی دیگر مشغول گذراندن عمر هست.

نکته دیگر اینکه بهتر است شوخی های یک معاون با هنرمندان استند آپ کمدی تفاوت داشته باشد زیرا جایگاه آنان زیر سوال خواهد رفت و مردم تصور می کنند که این روزها معاونین برای اعتماد مردم به جای کار کردن و به دست آوردن آمار های درست پا در کفش هنرمندان کرده اند.

 

 

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=64501