یک شرکت در گروه محصولات غذایی فرابورس درج شد

0
۱۸۴ بازدید

شرکت کارخانجات پنبه و دانه‌های روغنی خراسان از امروز(۲۰ مرداد) به عنوان دویست و پنجاه و ششمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شرکت کارخانجات پنبه و دانه‌های روغنی خراسان(سهامی عام) پس از احراز شرایط پذیرش از امروز(۲۰ مرداد) به عنوان دویست و پنجاه و ششمین نماد معاملاتی(یکصد و پنجاه و یکمین شرکت در بازارد دوم) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

این شرکت که در تاریخ ۲۱ آبان سال گذشته پذیرش و با شماره ۱۱۸۷۲ در تاریخ ۱۸ مرداد امسال نزد سازمان بورس و اوراق بهادار درج شده، با نماد معاملاتی “غدانه” در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی بجز قند و شکر و زیرگروه تولید روغن های حیوانی و نباتی روی تابلوی بازار دوم فرابورس نشسته است.

شایان ذکر است شرکت کارخانجات پنبه و دانه‌های روغنی خراسان وابسته به سازمان اقتصادی کوثر، با ظرفیت روغنکشی ۵۰۰ تن، انواع دانه های روغنی در روز تولید کننده روغن خام و کنجاله از قبیل (سویا، کلزا، آفتابگردان، کنجد)، جهت تأمین مواد اولیه کارخانجات تصفیه روغن نباتی و خوراک دام و طیور آبزیان از سال ۱۳۹۰ مشغول به فعالیت می باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=150604