یکی از اهالی رسانه مدیرارتباطات سایپا شد

0
۲۵۴ بازدید

طی حکمی از سوی مدیر عامل جدید گروه خودروسازی سایپا، مدیریت جدید ارتباطات این گروه منصوب شد.

حسن جلینی طی حکمی از سوی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا به عنوان مدیریت جدید ارتباطات این گروه منصوب شد.

جلینی از سال ۱۳۹۲ تا کنون عضو موظف هیأت مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت محورسازان ایران خودرو است و پیش از آن مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران از سال ۱۳۹۰ تا ۹۲، مدیر تشریفات سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از سال ۱۳۸۹ تا ۹۰، مدیر اداری شرکت خدمات بازرگانی مس سرچشمه در سال های ۱۳۷۵ و ۷۶و مدیر روابط عمومی و مدیر دفتر مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری آفرینش وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی در سال های ۱۳۷۲ تا ۷۵ را در کارنامه کاری خود دارد. علاوه بر این، جلینی از سال ۱۳۷۰ در عرصه مطبوعات نیز فعالیت دارد و در سوابق مطبوعاتی وی دبیری سرویس ورزشی، اقتصادی و سیاسی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۷۶ تا کنون دیده می شود.

جلینی از جهادگران جهاد سازندگی است و در سال های آغازین دهه ۶۰ به جهادسازندگی مرکز پیوسته است ضمن آنکه از سال ۱۳۶۳ در زمره فعالین دانشجویی قرار داشته. وی همچنین عضویت در هیات مؤسس و مدیر روابط عمومی انجمن ریاضیدانان جوان کشور از سال ۱۳۷۹ تاکنون و عضویت در شورای راهبردی سمپوزیوم بین الملی روابط عمومی ایران نیز در سابقه کاری خود دارد.

جلینی متولد سوم تیر ماه سال ۱۳۴۳، متاهل و دارای دو فرزند است. وی دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و دانشجوی فوق لیسانس مدیریت تکنولوژی است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=13594