گل نرگس میزبان رنگ و زندگی

0
۲,۴۲۲ بازدید

بهداد نجفی اسدالهی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج هنر و فعالیت‌های هنری در سطح جامعه و نیز گردآوری سبک‌ها، اندیشه‌ها و محتوای هنری گوناگون در زیر یک سقف با هدف تلاقی ایده‌ها ….

نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ و زندگی» در رشته نقاشی در سبک و تکنیک‌های متنوع روز سه شنبه ۸ تیرماه به صورت حضوری توسط دکتر سروری معاون فرماندار تهران و با حضور میثم مرادی معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افتتاح شد. این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا دربرگیرنده آثار نقاشی از هنرمندان سعیده آرین، بنفشه احمدزاده، پروین حسین‌زاده تبریزی، حمید جعفری شکیب، نگار جهانگیری مرفه، فرهنگ عاطفی، بهداد نجفی و حسن نوروزنیا است.
کیوریتور نمایشگاه بهداد نجفی اسدالهی که خود نیز از هنرمندان شرکت‌کننده در این رویداد می‌باشد هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج هنر و فعالیت‌های هنری در سطح جامعه و نیز گردآوری سبک‌ها، اندیشه‌ها و محتوای هنری گوناگون در زیر یک سقف با هدف تلاقی ایده‌ها و رشد و توسعه ایده‌پردازی و خلاقیت نزد هنرمندان و هنردوستان بیان نمود.
همچنین مریم وحیدنیا مسئول ارتباطات نمایشگاه ضمن اظهار خوشنودی از استقبال هنرمندان و شرکت فعالانه آنها با آثاری منتخب در این نمایشگاه، از عموم علاقه‌مندان برای بازدید از این مجموعه با رعایت پروتکل های بهداشتی دعوت نمود.
بازدید هنردوستان و هنرمندان از این نمایشگاه از تاریخ هشتم لغایت یازده تیر ماه از ساعت ۱۲ الی ۲۰ در نگارخانه گل نرگس واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به نشانی خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی، شماره ۱۳۰، امکانپذیر است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=146588

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here