کمک مومنانه کارکنان شرکت گاز خراسان شمالی به نیازمندان

0
۷۵۶ بازدید

اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شرکت گاز خراسان شمالی

همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا… الحسین (ع) و یاران با وفایشان، در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا در سطح کشور و تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، دومین رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در روز ۱۷ شهریور با مشارکت همکاران گاز خراسان شمالی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، حسن رضا میربلوکی مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان شمالی با اشاره به رزمایش همدلی و کمک مومنانه، اظهارداشت: رزمایش کمک مومنانه با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص کمک  به نیازمندان و آسیب‌دیدگان بیماری کرونا انجام شد و همکاران شرکت گاز خراسان شمالی در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به تهیه بسته های معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر نمودند که در این اقدام خداپسندانه ۲۲ بسته حمایتی به ارزش ۴۰ میلیون ریال شامل ۱۵ قلم شامل مواردی همچون برنج، روغن، گوشت و غیره تهیه و توزیع شد.

وی ادامه داد: با تلاش هایی که از سوی همکاران ما در حوزه بسیج شرکت گاز استان در شناسایی افراد نیازمند صورت گرفت، تمامی بسته ها به دست این افراد رسیده است.

میربلوکی اظهار داشت: ویروس کرونا با همه مشکلات و گرفتاری‌های خود، زمینه ایجاد روحیه ایثار و خدمت به هم نوع را در جامعه ایجاد کرده که مصداق این ایثارگری، رزمایش کمک مومنانه بود که الحمدا… نه تنها کارکنان این شرکت، بلکه همه اقشار جامعه در این اقدام خداپسندانه مشارکت خوبی داشته‌اند.

وی خاطر نشان کرد: درمرحله نخسترزمایش کمک مومنانه ، ۴۰ بسته معیشتی با ارزش ۵۰ میلیون ریال تهیه گردید و همچنین با همکاری گروه جهادی بسیج شرکت گاز استان، یک باب منزل مسکونی نیمه تمام یک خانواده نیازمند در حاشیه شهر بجنورد که در اثر زلزله سال ۱۳۹۶ تخریب شده بود بازسازی گردید.

گفتنی است، پیش از این نیز، مرحله نخست رزمایش مواسات و همدلی و همچنین برنامه نذر قربانی (ذبح ابراهیمی) با حضور پر رنگ کارکنان گاز استان همراه بود که با کمک های نقدی جمع آوری شده و با توجه شرایط موجود و استقبال صورت گرفته، پیام همدلی و همراهی این عزیزان همچنان ادامه خواهد داشت.

در پایان شایان ذکر است در مرحله نخست این رزمایش، مدیرعامل این شرکت و همکاران از آسایشگاه سالمندان شهر آشخانه بازدید نمودند و مطابق نیازهای شناسایی شده، تعدادی اقلام مورد نیاز این مجموعه توسط کارکنان شرکت گاز تهیه شده بود که تقدیم آسایشگاه شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=111887