کرمان موتور کارمزد فروش اقساطی را کاهش داد

0
۳۳۰ بازدید

طرح فروش ویژه شرکت کرمان موتور به مناسبت اعیاد شعبانیه آغاز شد.امیرحسین یزدانی معاون فروش شرکت کرمان موتور، با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال گسترده مشتریان از خودرو “جی ۵” در سالهای گذشته، برنامه افزایش تولید و عرضه این محصول در دستور کار قرار گرفته و در همین راستا طرح فروش اقساطی این خودرو با گیربکس دنده ای، به تعداد محدود، برای نخستین بار در شرکت کرمان موتور آغاز شده است.

وی افزود: با توجه به محدوده قیمتی معقول و منطقی این محصول و استانداردهای بالای آن، حجم تقاضا درسطح بازار نیز افزایش یافته و شرکت کرمان موتور نیز تلاش خواهد کرد تا با برنامه ریزی دقیق در تولید، تقاضای موجود درسطح بازار برای این خودرو را پوشش دهد.

یزدانی درپاسخ به سوالی مبنی بر وضع عرضه خودرو لیفان ۶۲۰ اظهار داشت: فروش اقساطی این خودرو از مدت ها قبل متوقف شده بود اما درحال حاضر و همزمان با اعیاد شعبانیه طرح فروش اقساطی لیفان ۶۲۰ دوباره به مدت محدود آغاز شده است.

معاون فروش کرمان موتور، اظهار کرد: درعین حال تلاش خواهیم کرد تا در راستای ایفای مسوولیت های خود درقبال مشتریان تسهیلات متنوع و جذاب را نیز ارائه دهیم، که از آن جمله می توان به کاهش قابل توجه کارمزد اقساط فروش خودرو”لیفان ایکس ۶۰″ به عنوان یکی از خودروهای شاسی بلند ارزان قیمت در بازار ایران اشاره کرد. درهمین راستا باتوجه به استقبال مناسب از این خودرو در بازار، برای پوشش تقاضای بیشتری از مشتریان، فروش اقساطی بدون کارمزد نیز در دستور کار قرار گرفته است.

یزدانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نمایندگی های شرکت کرمان موتور در سراسر کشور آماده ثبت نام از متقاضیان خرید خودرو های “جی ۵” در مدل های دنده ای و اتومات، لیفان ۶۲۰ و لیفان ایکس ۶۰ به صورت نقد و اقساط هستند.

 
 
 
(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=12951