کدام نماد ها بیشترین و کمترین سود را داشتند؟

0
۷۵ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند اصفهان، داروسازی روزدارو و قند مرودشت بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۸هزار و ۳۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۸۴هزار و ۷۱۶واحد  به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۹۱۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۲۶۴میلیارد تومان در بیش از ۷۵۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند اصفهان، داروسازی روزدارو و قند مرودشت بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کاشی پارس، صنایع کاشی و سرامیک سینا و حمل و نقل و پتروشیمی بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳میلیارد و ۲۵۵میلیون ورقه به‌ارزش ۳۸هزار و ۸۱۲میلیارد تومان در ۴۷۴هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۱هزار و ۳۷۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های معدنی کیمیایی زنجان گستران، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع بهداشتی ساینا، کلر پارس و فرابورس ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=156530

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here