کدام نماد بیشترین سود را کسب کرد؟

0
۱۸۴ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های تجارت الکترونیک پارسیان، فرآورده‌های معدنی اپال کانی پارس و معدنی و صنعتی چادرملو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۵هزار و ۷۶۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۴۵هزار و ۱۴۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۶۶۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۷هزار و ۵۳۹میلیارد تومان در بیش از ۸۳۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های تجارت الکترونیک پارسیان، فرآورده‌های معدنی اپال کانی پارس و معدنی و صنعتی چادرملو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های به پرداخت ملت، آلومراد و سیمان داراب بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۵۸۰میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲ هزار و ۸۶۲میلیارد تومان در ۵۴۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۷۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۲۷۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، بیمه سامان و پالایش نفت لاوان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه پاسارگاد، بیمه تجارت نو و بانک دی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=137005