کدام نماد بیشترین سود را کرد؟

0
۶۷ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لیزینگ ایرانیان، ملی سرب و روی ایران و لامپ پارس شهاب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت هزار و ۳۹۸واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۳۶هزار و ۶۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۸۶۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۳۵۸میلیارد تومان در بیش از ۵۷۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لیزینگ ایرانیان، ملی سرب و روی ایران و لامپ پارس شهاب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، ایران مرینوس و خوراک دام پارس بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳میلیارد و ۳۶میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۳۷۶میلیارد تومان در ۳۸۱هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۴۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۴۱۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های ذوب روی اصفهان، معدنی کیمیای زنجان گستران و شیر پگاه آذربایجان شرقی امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، سرمایه‌گذاری مسکن پردیس و عمران و توسعه شاهد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=158118

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here