کدام نمادها بیشترین سود را داشتند؟

0
۴۶۵ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان، سرمایه‌گذاری دارویی تامین و داده پردازی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند .

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۸هزار و ۴۲۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۱۱هزار و ۲۷۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۷۸۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۷۲۱میلیارد تومان در بیش از ۶۵۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان، سرمایه‌گذاری دارویی تامین و داده پردازی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان گلستان، سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و کارگزاری بورس اوراق بهادار بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳ میلیارد و ۶۹۴میلیون ورقه به‌ارزش ۲۵هزار و ۱۵۰میلیارد تومان در ۵۵۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۰۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۴۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های نفت پاسارگاد، صنعتی دوده فام و بیمه پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود، بیمه تجارت نو و سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=148627

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here