کدام نمادها بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت را داشتند؟

0
۶۲ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان هرمزگان، سیمان فارس نو و تامین ماسه ریخته‌گری بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲۳هزار و ۶۴۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۴هزار و ۱۱۸واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۴۷۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۷۱۱میلیارد تومان در بیش از ۴۶۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان هرمزگان، سیمان فارس نو و تامین ماسه ریخته‌گری بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پمپ‌سازی ایران، کاشی الوند و حفاری شمال بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲میلیارد و ۲۲۲میلیون ورقه به‌ارزش ۳۸هزار و ۸۱۵میلیارد تومان در ۲۵۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۸۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۶۷۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های ریل پرداز نو آفرین، پخش البرز و فرابورس ایران امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز، بهمن دیزل و صنایع مادیران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=159110

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here