کدام شرکت ها بیشترین و کمترین سود را داشتند؟

0
۱۱۴ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری شفادارو، سامان گستر اصفهان و داروسازی اکسیر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۱هزار و ۷۰۱واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۴هزار و ۱۳۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۲ میلیارد و ۹۶۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۳هزار و ۵۶۹میلیارد تومان در ۳۳۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری شفادارو، سامان گستر اصفهان و داروسازی اکسیر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و کابل البرز بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۸۸۲میلیون ورقه به‌ارزش ۵ هزار و ۶۹۷میلیارد تومان در ۱۶۴هزار نوبت، آیفکس ۱۳۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۹۸۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، هتل پارسیان کوثر اصفهان و شیر پاستوریزه پگاه فارس بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، اعتباری ملل و سرمایه‌گذاری صبا تامین بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134877