کدام سهم ها در آخرین روز هفته بیشترین سود را کردند؟

0
۷۸ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایرکا پارت صنعت، ملی سرب و روی ایران و سایر اشخاص بورس انرژی بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲۱هزار و ۲۳۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۹۷هزار و ۴۴۶واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۶۶۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۲۷۲میلیارد تومان در بیش از ۵۲۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایرکا پارت صنعت، ملی سرب و روی ایران و سایر اشخاص بورس انرژی بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوارزمی، رادیاتور ایران و معدنی دماوند بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲میلیارد و ۵۵۷میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۳۷۷میلیارد تومان در ۳۰۳هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۱۶واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۶۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گیلان، صنعتی دوده فام و صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سیمان لار سبزوار، کشت و صنعت دشت خرمدره و سرمایه‌گذاری مسکن الوند بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=157622