کدام سهم بیشترین سود را دریافت کرد؟

0
۸۹ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لنت ترمز ایران، صنایع جوشکاب یزد و موتورسازی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲۹هزار و ۷۴۱واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۲۰هزار و ۴۸۴واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۲۱۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۳۹۵میلیارد تومان در بیش از ۶۷۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لنت ترمز ایران، صنایع جوشکاب یزد و موتورسازی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فرآوری معدنی اپال کانی پارس، معدنی دماوند و بانک کارآفرین بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳ میلیارد و ۱۴میلیون ورقه به‌ارزش ۱۴هزار و ۲۴۷میلیارد تومان در ۵۳۳هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۲۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۱هزار و ۱۴۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مجتمع جهان فولاد سیرجان، بیمه اتکایی ایرانیان و توکا رنگ فولاد سپاهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع غذایی مینو شرق، ریل سیر کوثر و تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=154634

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here