کدام سهام بالاترین رشد را داشت؟

0
۷۰ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروسازی روزدارو، صنایع شیمیایی سینا و ایران مرینوس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد یک هزار و ۸۶۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۵۷هزار و ۴۸۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۲۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۴۶میلیارد تومان در بیش از ۵۵۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروسازی روزدارو، صنایع شیمیایی سینا و ایران مرینوس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کاشی سعدی، سرمایه‌گذاری استان کردستان و کابل البرز بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲میلیارد و ۷۴۸میلیون ورقه به‌ارزش ۲۸هزار و ۶۶۶میلیارد تومان در ۴۱۴هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۸۳۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان و صنایع بهداشتی ساینا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های تولید و صادرات ریشمک، کی بی سی و قند شیروان قوچان و بجنورد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=157265

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here