کدام سهامداران بیشترین سود را به جیب زدند؟

0
۹۸ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران تایر، دارویی لقمان و آسان پرداخت پرشین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۳هزار و ۱۲۵واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۳۶هزار و ۳۷۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۴۰۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۱۲۶میلیارد تومان در بیش از ۴۶۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران تایر، دارویی لقمان و آسان پرداخت پرشین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پالایش نفت تهران، ملی سرب و روی ایران و صنایع شیمیایی سینا بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲میلیارد و ۹۱۶میلیون ورقه به‌ارزش ۴۵هزار و ۴۵۸میلیارد تومان در ۳۰۱هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۳۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۲۴۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مجتمع صنایع لاستیک یزد، سرمایه‌گذاری مسکن الوند و صنایع پتروشیمی تخت جمشید امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های ریل سیر کوثر، صنایع شیمیایی کیمیاگران و صنعتی مینو بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=158604

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here