کاهش ساعات کار شناورهای مسافری بندر شهید ذاکری قشم

0
۳۳۵ بازدید

مدیر بندر مسافری شهید ذاکری منطقه آزاد قشم از کاهش ساعات کار شناورهای مسافری بندر شهید ذاکری قشم درراستای عمل به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونای کشور خبر داد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ، یاسر روزپیکر با اشاره به شیوع گسترده بیماری کووید ۱۹ و ابلاغ محدودیت های ترددی از سوی ستاد ملی کرونایی کشور گفت: تردد شناورهای بندر مسافری شهید ذاکری به بندرعباس از فردا شنبه یکم آذرماه تا اطلاع ثانوی از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ خواهد بود.
وی ادامه داد: همچنین ورود به قشم تنها برای بومیان جزیره آزاد و برای افراد غیربومی ممنوع است و به صورت برعکس، خروج از قشم نیز برای بومیان ممنوع و برای غیربومیان آزاد می باشد.
روزپیکر با تاکید بر لزوم اجرای فاصله گذاری اجتماعی در شناورها اضافه کرد: درحال حاضر نرخ بلیت در مسیر قشم به بندرعباس برای بومیان ۲۰۰ هزار ریال و برای افراد غیربومی، ۴۰۰ هزار ریال تعیین و ابلاغ شده است.
مدیر بندر مسافری شهید ذاکری منطقه آزاد قشم افزود: تردد شناورها در مسیر قشم به جزیره لارک طبق روال عادی ادامه داشته و در مسیر قشم به جزیره هرمز، تنها در صورت وجود مسافر بومی جزیره هرمز امکان پذیر است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=120957