باهدف تقویت سلامت رواني سرمایه‌ انسانی در قشم برگزار شد؛

کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی کارمندان منطقه آزاد قشم

0
۲۹۴ بازدید

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی، باهدف تقویت سلامت روانی کارکنان این سازمان خبر داد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا صادقی با عنوان این مطلب اظهار داشت: ازآنجاکه شرکت در کارگاه‌ها و آموزش‌های گروهی، در محدود کردن یا اصلاح اختلال هیجانی یا رفتارهای خاص که کارکرد فرد را محدود یا مختل می‌کند، مؤثر است، کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی توسط این مدیریت طراحی و به اجرا درآمد.
وی ادامه داد: افراد مختلف برای مقابله با مشکلات روانی همچون استرس و اضطراب، واکنش‌ها و راه‌حل‌های متفاوت و خاصی نشان می‌دهند، بنابراین هدف از آموزشِ مدیریت استرس، افزایش آگاهی کارکنان سازمان برای انجام عکس‌العمل بهتر در برابر مشکلات زندگی، کاری و راه‌های مقابله با آن‌ها است. 
مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در این کارگاه، سرفصل‌های آموزشی به شکل تعاملی بین مدرس و شرکت‌کنندگان برای دستیابی به راه‌حل‌های بهتر در مقابل چالش‌ها و مدیریت استرس با بهره‌گیری از آرامش احساسی آموزش داده شد. 
گفتنی است، کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی کارمندان منطقه آزاد قشم، روز شنبه چهارم بهمن‌ماه ۹۹ با حضور کارکنان این سازمان  از تمامی معاونت‌ها و مدیریت‌های زیرمجموعه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونایی کشور، برگزار شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=130446

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here