کارفرمایان نمونه انتخاب شدند

0
۳۵۳ بازدید

در پنجمین همایش ملی تکریم کارفرمایان ۱۰ نفر از کارفرمایان نمونه تحت پوشش اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در مراسم تقدیر از کارفرمایان نمونه سخن می‌گفت، با تایید مطلب بالا افزود: نگاه سه‌جانبه ‌گرایی، رشد و توسعه‌یافتگی نظام تامین اجتماعی را در پی دارد و با گسترش آن معضلات کارفرمایی و کارگری به حداقل می‌رسد.

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به نقش و ماهیت این سازمان در گسترش بیمه‌های اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه‌گر اجتماعی کشور ضمن عهده‌دار بودن وظیفه اجرا، تعمیم و گسترش انواع بیمه‌های اجتماعی، نقشی اساسی در پشتیبانی و صیانت از عوامل تولید و همچنین بهبود مناسبات اقتصادی- اجتماعی بر پایه ساختار و ویژگی‌های اقتصاد مقاومتی ایفا می‌نماید.

حیدری ارکان سه‌جانبه‌گرایی و نقش کارفرمایان درمناسبات اقتصادی و تعامل با تامین اجتماعی را بسیار مهم و اثرگذار دانست و افزود: منابع اصلی سازمان تامین اجتماعی از سوی کارفرمایان و کارگران تامین می‌شود و رشد و توسعه تامین اجتماعی در کشور حاصل مشارکت شرکای اجتماعی به ویژه مشارکت و همراهی کارفرمایان است.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=19088