پیش نویس طرح ساماندهی حقوق مقامات روی میز اصل ۹۰ مجلس

0
۴۷۵ بازدید

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو، پیش نویس طرح قانونی ساماندهی حقوق مقامات را در نشست کارشناسی مورد بررسی قرار می دهند.

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو، پیش نویس طرح قانونی ساماندهی حقوق مقامات را در نشست کارشناسی مورد بررسی قرار می دهند.

به گزارش ایرنا، اعضای این کمیسیون همچنین با مسئولان سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و سازمان حسابرسی برای بررسی فیش های حقوقی متعارف نشست خواهند داشت.
همچنین در هفته پیش رو، اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی میزبان ۹ عضو کابینه هستند تا به بررسی آخرین مسائل و مشکلات پیش روی وزارتخانه ها و دستگاه های مختلف بپردازند.
بر این اساس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور یک شنبه هفته آینده با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به نمایندگان مجلس گزارش می دهد.
همچنین جلسه اعضای این کمیسیون با رییس ستاد کل نیروهای مسلح و معاونانش در روز دوشنبه برگزار می شود؛ ضمن اینکه وزیران دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امور خارجه و معاونان آنها سه شنبه آینده به کمیسیون امنیت ملی مجلس می روند.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و معاونانش نیز قرار است در جلسه روز سه شنبه کمیسیون انرژی مجلس حضور یابند.
علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی به همراه معاونان خود در جلسه روز یکشنبه کمیسیون انرژی، به نمایندگان گزارش می دهند.

حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و معاونانش نیز به همراه مدیران عامل سازمان های تامین اجتماعی و بیمه سلامت، برای بررسی طرح تحول سلامت و تطبیق آن با قوانین بالادستی سه شنبه آینده به کمیسیون بهداشت می روند.
رئیسان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور نیز هفته آینده به کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی می روند.

براساس این گزارش، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری نیز برای پاسخگویی به پرسش چهار نماینده، در جلسه سه شنبه کمیسیون قضایی مجلس حضور می یابد. اعضای این کمیسیون همچنین قرار است ایرادهای شورای نگهبان به لایحه تجارت را بررسی و رفع کنند.
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی نیز قرار است به همراه جمعی از نمایندگان دیوان محاسبات، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور در جلسه روز دوشنبه کمیسیون کشاورزی حضور یافته و در مورد سیاست های کلی نظام در بخش کشاورزی و پرداخت مطالبات کشاورزان از دولت در خصوص خرید تضمینی محصولات کشاورزی گفت وگو کننند.
همچنین حمید چیت چیان وزیر نیرو برای ارائه گزارشی درباره مصوبات شورای عالی آب و سیاست ها آتی این وزارتخانه در زمینه آب و انرژی های تجدیدپذیر و برنامه جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت مازوت در نیروگاه های کشور در جلسه سه شنبه این کمیسیون حضور می یابند.

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونانش قرار است در جلسه یکشنبه آینده کمیسیون اقتصادی مجلس، آخرین مباحث قانونی مرتبط در حوزه بانکی بیمه و بازار سرمایه گمرک و مالیات را بررسی کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=36314