پیش‌فروش سه محصول جدید برای نخستین‌بار

0
۶۲۱ بازدید

طرح پیش فروش‌های یکساله سایپا و ایران خودرو کلید خورد

گروه تولید-پیش‌فروش یکساله محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو همزمان با پایان قرعه کشی گروه خودروسازی سایپا آغاز شد. در این طرح گروه خودروسازی سایپا ۹ محصول که سه محصول جدید هم در آن‌ها دیده می شود و گروه صنعتی ایران خودرو نیز ۱۲ محصول عرضه خواهند کرد.

به گزارش جهان اقتصاد، مجید باقری اعلام کرده است که طبق وعده قبلی و به‌دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، سه‌ محصول جدید، همزمان با طرح پیش‌فروش محصولات عرضه خواهد شد. برای نخستین‌بار پیش‌فروش خودرو «شاهین» محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از امروز( یکشنبه) آغاز می‌شود. به جز «شاهین» دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی «سایناS» و «کوییکS» نیز برای نخستین‌بار در این طرح عرضه خواهند شد.

به گفته قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، از مجموع ۹ محصولی که در طرح پیش‌فروش جدید گروه خودروسازی سایپا عرضه خواهند شد، سه خودرو جدید قرار دارد.

** ۴۵ هزار خودروایران خودرو در قالب ۱۲ مدل با قیمت موعد تحویل

طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو مطابق شرایط جدول یک، از ساعت ۸ صبح روزیکشنبه آغاز و تا ساعت ۲۴ تاریخ  ۲۰خرداد به مدت ۳ روزاجرا می‌گردد.حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام خودرو، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد. ثبت نام از طریق سایت رسمی این شرکت به آدرس esale.ikco.ir خواهد بود.

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان مبلغ پیش‌پرداخت هر خودرو را از درگاه ایران خودرو واریز می‌کنند و باقی‌مانده وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان دقت کنند، قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد و در هیچ مرحله‌ای از ثبت‌نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود.

پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، متقاضی میبایست ظرف سه روز کاری، پیش پرداخت اولیه خودرو را واریز کند؛ عدم واریز پیش پرداخت وجه خودرو از سوی متقاضی به منزله انصراف ازثبت نام تلقی می‌شود و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت.

**مبلغ ‌علی‌الحساب «شاهین» ۸۰ میلیون تومان

از سوی دیگر نیز به گفته قائم مقام سایپا در امور فروش با بیان این‌که زمان تحویل خودرو شاهین که امروز(یکشنبه) برای نخستین بار پیش فروش می‌شود، دی‌ماه ۱۳۹۹ خواهد بود، گفت: مبلغی که باید به صورت علی‌الحساب برای خودروی شاهین پرداخت شود ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

مجید باقری در مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا، گفت: افزود: طبق وعده قبلی و به‌دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، برای نخستین‌بار پیش‌فروش خودرو «شاهین» محصول جدید سایپا که در ابتدا رهام نامگذاری شده بود از امروز (یکشنبه) آغاز می‌شود. به‌جز شاهین، دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی «ساینا S» و “کوییک S ” نیز برای نخستین‌بار در این طرح عرضه خواهند شد.

وی اعلام کرد: زمان تحویل خودرو شاهین، دی‌ماه  ۱۳۹۹ خواهد بود و مبلغی که به صورت علی‌الحساب برای خودروی شاهین در نظر گرفته شده است، ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

باقری ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، طرح پیش‌فروش مطابق با برنامه تولید سایپا خواهد بود و همه محصولات در موعد مقرر و تعیین شده به مشتریان تحویل می‌شود.

به گفته قائم مقام سایپا در امور فروش، حدود یک میلیون و ۸۰ هزار نفر در این طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند که کمتر از هشت درصد آنان با کنترل هایی که با واحدهای اطلاعاتی دیگر انجام شد ریزش پیدا کردند.

وی بیان کرد: این قرعه کشی برای تحویل و فروش ۱۰ هزار خودرو از بین حدود یک میلیون نفر متقاضی انجام خواهد شد، یعنی از بین هر ۱۰۰ نفر متقاضی یک نفر می‌تواند برنده قرعه کشی بوده و به خودروی خود برسد.

باقری در رابطه با برخی شبهات مبنی بر اینکه اگر خودروسازان این خودروها را در اختیار داشتند چرا تا امروز عرضه نکردند؟ تاکید کرد: از بهمن ماه پارسال که التهابات بازار خودرو زیاد شد تا امروز ۱۲۳ هزار دستگاه خودرو از سوی سایپا تحویل مردم شده است.وی اعلام کرد: از ابتدای امسال نیز در مقایسه با سال گذشته، سایپا ۵۵ درصد بیشتر خودرو تحویل داده است.

** ۱۰ هزار برنده از میان یک میلیون متقاضی

سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز  در حاشیه مراسم قرعه‌کشی ۱۰ هزار خودرو طرح فروش فوق‌العاده گروه سایپا در جمع خبرنگاران گفت: از میان یک میلیون نفر متقاضی حدود ۱۰ هزار نفر در هفت مدل خودرو برنده نهایی خواهند بود. لیست کامل منتخبین در سایت سایپا بلافاصله پس از اتمام مراسم قرعه‌کشی ١٠ هزار خودرو فروش فوق‌العاده اعلام خواهد شد. ضمن‌اینکه به طور همزمان برندگان خودرو پیامک دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در رابطه با طرح پیش‌فروش یکساله نیز گفت: به صورت همزمان پس از مراسم امروز حدود ۴۰ هزار خودرو به مدت سه روز در طرح پیش فروش قرار گرفته و ثبت‌نام انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: چنانچه تعداد متقاضیان بیشتر از میزان پیش فروش باشد مجددا مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌شود. در این طرح  ۹ مدل از محصولات سایپا برای پیش‌فروش در نظر گرفته شده است. سه محصول جدید سایپا شامل شاهین، ساینا S و کوییک S  در این طرح عرضه خواهند شد که برای اولین بار ارائه می‌شوند.

**منتخبان قرعه‌کشی سایپا

در همین راستا ظهر روز یکشنبه اسامی برندگان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا از سه طریق سایت اصلی سایپا، سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک اطلاع‌رسانی شد.

اسامی منتخبان این طرح فروش از طریق سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.ir/list  اعلام شده است. اسامی برندگان قرعه‌کشی  از سه طریق سایت اصلی سایپا، سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک اطلاع‌رسانی اعلام شده است.

مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل گروه خودروسازی سایپا در پیرامون طرح فروش فوق‌العاده خودرو، با هشدار نسبت به وجود برخی وب‌سایت‌ها و سامانه‌های پیامکی جعلی و غیرواقعی، از منتخبان قرعه‌کشی خواست جهت تکمیل ثبت‌نام و واریز وجه خودرو تنها به وب‌سایت رسمی فروش محصولات این گروه مراجعه کنند و از مراجعه به سایت‌های متفرقه و درگاه‌های پرداخت اینترنتی دیگر جداً خودداری کنند.

علاوه بر آن‌که ثبت‌نام‌کنندگان و منتخبان می‌توانند از وضعیت قرعه‌کشی از طریق وب‌سایت رسمی سایپا اطلاع یابند، گروه خودروسازی سایپا نیز از طریق سامانه پیامکی به‌شماره ۱۰۰۰۳۰۰۵۹، انتخاب‌شدن برگزیدگان در قرعه‌کشی را به آنان اعلام خواهد کرد؛ لذا خواهشمند است منتخبان از توجه به هرگونه پیامک دیگر از شماره‌هایی غیر از سامانه مذکور خودداری کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=106254