کد خبر: 167880
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۰

پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی

پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی

حسن بقائی مدیرعامل پاکسان در پیامی دومین سالگرد شهادت سردار رشید سپهبد قاسم سلیمانی را به پیشوای امام عصر، مقام معظم رهبری و مردم غیور و جان بر کف ایران اسلامی تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است؛

از شهادت سردار میدان و ترور ناجوانمردانه این یار نستوه انقلاب دو سال گذشت و ما همچنان در غم از دست دادن شجاع ترین مرد رزم و مبارزه در سوگ و ماتم هستیم.

اگرچه ترور سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی زخمی کاری بر دل ایرانیان با غیرت، قدرشناس و همه آزادگان و حق طلبان جهان گذاشت، اما اخلاص و شجاعت او و درسی که از جوانمردی و ولایت مداری به همه ما داد، نامشان را تا همیشه تاریخ در ذهن و روح این سرزمین جاودانه نمود.

همان طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: «شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برای دشمنان خطرناکتر است» جوانان ما با پیروی از مکتب انسان سازی که این سردار والا مقام در آن به بزرگی رسید بیش از گذشته آماده فداکاری و ایثار بوده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری برای دفاع از این آب و خاک هستند.

بی شک انقلاب اسلامی با پرورش فرزندان جان بر کف در چنین مکتبی و با عمل به منویات مقام معظم رهبری، قادر خواهد بود در مکتب سردار دل ها، هزاران سردار فداکار، مخلص و پیرو اهل بیت و در خط فرمان ولایت فقیه را تحویل جامعه بشری دهد.

ضمن عرض تسلیت به مناسبت دومین سالروز شهادت این سردار رشید اسلام به مردم قهرمان و ولایتمدار و سرافراز کشور عزیزمان، استمرار راه پر افتخار ایشان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.