پیام تبریک مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش به مناسبت روز آتش نشان و ایمنی زمینی

0
۲۴۹ بازدید

رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با حدیثی از پیامبرصلی الله علیه وآله :
“مَن رَدَّ عَن قَومٍ مِنَ المُسلِمینَ عادِیَهَ ماءٍ أونارٍ وَجَبَت لَهُ الجَنَّهُ “کسی که دسته‏ای از مسلمانان را از خطر سیل یا آتش سوزی نجات دهد ، بهشت بر او واجب می‏شود”

محمدی در پیامی فرا رسیدن هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی را به جامعه آتش نشانان و کارکنان ایمنی زمینی فرودگاه بین المللی کیش تبریک گفت. 
وی در ادامه یادآور شد: روز هفتم مهرماه به پاسداشت حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی مان در عرصه دفاع مقدس بوده است؛ غیور مردانی که با اخلاص و احساس مسئولیت، به امر خطیر خدمت رسانی به آسیب دیدگان ناشی از حملات دشمن پرداختند و برگ زرین دیگری از ایثار و جوانمردی را در دفتر این مرزوبوم ثبت کردند.
محمدی اظهار داشت: هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و ترویجگران فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در سطح کشور می باشد. سربازان بی ادعایی که جان در طبق اخلاص نهاده و در سخت ترین شرایط برای نجات هم نوع خود تلاش می کنند.

وی در پایان گفت: ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان خدوم و زحمتکش، هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به این عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش نشانان و علی الخصوص کارکنان اداره آتش نشانی و نجات فرودگاهی، فرودگاه بین المللی کیش از خداوند متعال خواستارم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155710

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here