کد خبر: 156341
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰

پیشرفت عملیات اجرایی شهرک صنعتی دارویی بیضا بر اساس برنامه زمان بندی /آمادگی برای واگذاری امور راهبری ناحیه تل بیضا به صنعتگران

پیشرفت عملیات اجرایی شهرک صنعتی دارویی بیضا بر اساس برنامه زمان بندی /آمادگی برای واگذاری امور راهبری ناحیه تل بیضا به صنعتگران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:عملیات اجرایی طرح های عمرانی و زیرساختی جهت آماده سازی شهرک صنعتی دارویی بیضا بر اساس برنامه زمان بندی شده درحال انجام است

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس،احد فتوحی پس از بازدید شهرک های صنعتی دارویی،تل بیضا و ملوسجان در شهرستان بیضا در جلسه با فرماندار و برخی مسولان شهرستان بیضا افزود:بر اساس برنامه زمان بندی شده،اجرای زیرساخت ها در فاز اول شهرک صنعتی دارویی با هدف آماده سازی جهت واگذاری به سرمایه گذاران تا پایان امسال به پایان می رسد.

وی بر لزوم تامین برق و آب توسط دستگاه های اجرایی تا ورودی این شهرک صنعتی تاکید کرد و گفت:با توجه به اینکه بر اساس قانون دستگاه های اجرایی ملزم به تامین زیرساخت ها تا ورودی شهرک های صنعتی هستند ضروری است تمهیدات لازم برای تامین این امکانات در نظرگرفته شود.

وی افزود:با توجه به تاکید استاندار فارس و پیگیری های نماینده مردم شهرستان در مجلس جلساتی در استانداری فارس برگزار که امیدواریم به تحقق اهداف مورد نظر دست یابیم.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه از برنامه این شرکت برای بازسازی و تجهیز اتاق نگهبانی ناحیه تل بیضا خبرداد و گفت:اداره این ناحیه صنعتی نیز براساس توافق اولیه با واحد های مستقر در آن به صنعتگران مستقر واگذار می شود.

فتوحی در ادامه با بیان اینکه شهرک صنعتی ملوسجان از شهرک های صنعتی برخوردار و تقاضامحور استان است که اراضی آن به صورت کامل به صنعتگران واگذار شده است گفت:با توجه به استقبال سرمایه گذاران ،مراحل اجرای طرح توسعه در حال انجام استکه  امیدواریم تا تا پایان سال این مهم به انجام رسد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس همچنین بر پیگیری مسائل و مشکلات  واحد های صنعتی مستقر دراین شهرک صنعتی تاکید کرد.

فتوحی  افزود: افزود: شهرک صنعتی ملوسجان  با مساحت ۳۳۷ هکتار از شهرکهای مهم  صنعتی در فارس است که دارای تمام امکانات زیربنایی و خدماتی است

وی تصریح کرد: از ۷۱قرارداد منعقد شده در این شهرک صنعتی ۳۷واحد صنعتی با اشتغالزایی حدود  800نفر در مرحله بهره برداری است.

وی اضافه کرد:تاپایان سال نیز ۵واحد صنعتی دیگر به مرحله بهره برداری خواهدرسید.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در این برنامه از واحد های فعال در ناحیه صنعتی تل بیضابازدید و موانع و مشکلات این واحد ها را بررسی و دستوراتی به منظور رفع مشکلات صادر کرد.