پروازهای عبوری از آسمان ایران در خرداد ۶۶ درصد رشد کرد

0
۲۰۹ بازدید

در بخش اعزام و پذیرش مسافر نیز در مدت یاد شده رشد مثبت ۱۱ درصدی ثبت شده است. در بخش پروازهای عبوری نیز ۶۶ درصد رشد نسبت به خرداد ۹۹ ثبت شده است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، مطابق آمار شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران طی خردادماه امسال نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه‌های کشور در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته ۲۹ درصد افزایش یافته است.

در بخش اعزام و پذیرش مسافر نیز در مدت یاد شده رشد مثبت ۱۱ درصدی ثبت شده است.همچنین در ارسال، پذیرش بار و پست طی خرداد ۱۴۰۰ در مقایسه با خردادماه سال گذشته در فرودگاه‌های کشور ۲۱ درصد رشد گزارش شده است. در بخش پروازهای عبوری نیز ۶۶ درصد رشد نسبت به خرداد ۹۹ ثبت شده است.

پیش بینی می‌شود با توجه به اتفاقات اخیر در کشور افغانستان، تعداد پروازهای عبوری از آسمان ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته باشد. شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران  فعلا جزئیات مربوط به عملکرد فرودگاه‌های کشور طی ماه‌های خرداد و تیر ۱۴۰۰ را در سایت خود بارگذاری نکرده و مشخص نیست چه زمانی اطلاعات ماه جاری (مرداد) که در آن میزان دقیق افزایش پروازهای عبوری اعلام می‌شود را منتشر خواهد کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=151203