پدرماساژ ایران از شایعه دستگیری تا بستری در بیمارستان اعصاب و روان

0
۲,۸۳۶ بازدید

پدر ماساژ ایران که تاکنون همایش‌ها و سمینارهای متعدد و معتبری را در کشور برگزار کرده است می‌گوید انتشار خبری در برخی از سایت‌های خبری که اطلاعات غلط و ناصحیحی را از وی منتشر کرده‌اند موجب شده است تا علاوه بر آسیب به وجهه حرفه‌ای کارش، درگیر مشکلات روحی و روانی ناشی از انتشار این خبر شود.

به گزارش خبرگزاری آریا، سیاوش علیخانی با اشاره به در جریان بودن یک پرونده شکایت حقیقی از وی که درحال رسیدگی است می‌گوید این سایت‌ها که شامل جام جم ،جام جم انلاین ،همشهری، کیهان،ایران، خبرگزاری مهر، ایسنا و خبرآنلاین،و صدها سایت دیگرهستند در خبری به نقل از  سایت پلیس و به گفته سرهنگ جان‌نثاری مدعی شده اند که وی در فرودگاه با اتهام ۲۰ میلیاردتومان کلاهبرداری دستگیر شده است  و اکنون به دلیل شوک عصبی ناشی از این خبر در بیمارستان روانی بستری و تحت درمان است.

پدرماساژ ایران خواستار رسیدگی مسئولان به این موضوع شده است و می‌گوید انتشار این خبر موجب واردشدن لطمه به اعتبار کاری من و مشکل در ادامه کار من شده است و ضربه کاری و مالی واردشده برای من قابل جبران نیست.

سیاوش علیخانی، پدر ماساژ ایران با بیان اینکه از سال ۱۳۹۱ همایش‌هایی را در زمینه ماساژ در ایران برگزار کرده است، اظهار کرد: نخستین همایش در سال ۱۳۹۲ با حضور خانپور، رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای در محل هتل پرشیا تهران برگزار شد که در ان بیش از ۳۵۰ مدرک پایان دوره به هنرجویان ارایه شد.

وی با بیان اینکه درسال ۱۳۹۵ هنرجویی در آموزشگاه همسر وی ثبت نام کرده است، گفت:‌ این هنرجو پس از مدتی از من و همسرم با طرح ادعای تحصیل نامشروع شکایت کرد. طرح شکایت و ادعای وی موجب شد تا به دلیل عدم حضور ما در دادگاه اشد مجازات برای ما صادر شد که خدا رو شکر در دادگاه تجدید نظر کلا برائت گرفتیم.

علیخانی  با اشاره به پرونده شکایت دیگری گفت:‌ در سال گذشته نیز هنرجوی دیگری که فوق‌ لیسانس تربیت بدنی بود به همراه دوتن از اقوام خود به سمینار ما مراجعه کرد و مکان تبلیغات ما را پرس و جو کرد که به وی اعلام شد ما در شبکه ۴u کار تبلیغات خود را انجام می‌دهیم . وی برای تبلیغی به این شبکه ۹۰ میلیون تومان پول پرداخت کرد و پس از آن تنها به دلیل معرفی صورت گرفته از طرف من شکایتی را در دادسرای ۸ تهران طرح کرد که درحال رسیدگی است.

وی گفت: ۱۵ بهمن برنامه‌ای درباره ماساژ درشبکه سلامت پخش شد و فردای آن روز هنرجویی که کار تبلیغات خود را به فورجی یو سپرده بود با من تماس گرفته و اعلام کرد که باید زیانی را که از تبلیغ خود در این شبکه دیده است به او پرداخت کنم اما بنده اعلام کردم که باید کار او از مسیر قانونی پیگیری شود و شکایت او ارتباطی با من ندارد.

علیخانی ادامه داد:‌ این جریانات موجب شد وی در اقدامی ناصحیح خبری در برخی از سایت‌های خبری علیه وی منتشر شود که در آن اعلام شده است پدر ماساژ ایران دستگیر شده است. این درحالی است که استناد او به پرونده ای است که شاکی خصوصی آن فردی بود که  ۹۰میلیون به کانال ۴uواریز کردبنده را در بیمارستان امام خمینی جلب کردو به دادسرای ناحیه ۸ احضار کرده است که در حال رسیدگیست.

پدر ماساژ ایران گفت: همچنین در این خبر جعلی به نقل از جناب سرهنگ مرتضی نثاری آمده است که پدر ماساژ ایران بلافاصله پس از ورود به ایران در فرودگاه دستگیر شده است و با جرم کلاهبرداری به  پایگاه چهارم آگاهی منتقل شده است.

وی افزود: همچنین در ادامه این خبر جعلی ذکر شده که پدر ماساژ ایران در پایگاه چهارم آگاهی به ۲۰ میلیارد تومان کلاهبرداری اعتراف کرده است و در پیگیری‌های من اعلام شد که سرهنگ مرتضی نثاری نامی از اینکه چه کسی پدر ماساژ ایران است ذکر نکرده است.

علیخانی عنوان کرد:‌ بنده دو پرونده شکایت در جریان داشتم که اولی که مربوط به پرونده مادر یک فرزند اوتیسمی است خاتمه  یافته و در مورد پرونده دوم که شکایت خانم دیگری است نیز ۹۰ میلیون پول پرداختی ایشان در حساب بلوکه است و پرونده در دست رسیدگی است و ارتباطی هم با من ندارد.

وی گفت:‌ در پیگیری‌های من از سایتها به بنده اعلام شد که خبر به نقل از سایت پلیس و به گفته سرهنگ مرتضی نثاری منتشر شده است و باید گفت انتشاری خبری جعلی بدون سندیت موجب شده است تا دچار صدمات روحی و روانی شوم و اکنون در بیمارستان اعصاب و روان بستری هستم.

پدر ماساژ ایران گفت:‌ باید مشخص شود منبع انتشار این خبر کجا بوده است و از مسئولان خواستار پیگیری و رسیدگی به آن هستم. در این خبر اعلام شده است که «پدر ماساژ درمانی ایران» دستگیر شده است در حالی که من در تمامی سمینارها، همایش‌ها، شبکه دو و حتی شبکه سلامت اعلام کرده‌ام که ماساژ درمانی نیست و درمان به طور حتم کار پزشک است.

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=105033