مدیرعامل بانک کشاورزی:

وصول مطالبات بزرگترین کمک به نقدینگی و تأمین منابع بانک است

0
۱۰۱ بازدید

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به مثبت بودن شاخص های عملکردی این بانک در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۹، بر برنامه ریزی و تلاش مدیران و کارکنان همه حوزه ها برای تداوم این عملکرد مثبت در فرصت باقیمانده تا پایان سال تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی  به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ،روح اله خدارحمی عصر روز یکشنبه سوم اسفند ماه در مراسم معرفی روسای جدید برخی از ادارات مرکزی این بانک با اعلام مطلب فوق، به موفقیت های به دست آمده درحوزه وصول مطالبات به ویژه مطالبات مشکوک الوصول اشاره و خاطر نشان کرد:به نتیجه رسیدن برنامه های وصول مطالبات بزرگترین کمک به نقدینگی و تأمین منابع بانک است.

وی با اشاره به تحقق برنامه های تجهیزمنابع بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۹ بر پیگیری و تداوم تلاش همکاران با هدف جذب منابع ارزان قیمت برای تقویت بنیه بانک و افزایش قدرت تسهیلات دهی به بخش کشاورزی تأکید کرد.

خدارحمی در ادامه،پیگیری و توجه بیش از پیش به واگذاری و تعیین تکلیف اموال مازاد را یکی دیگر از موارد ضروری در فرصت باقیمانده تا پایان سال ۱۳۹۹ دانست و افزود: در حوزه پرداخت تسهیلات نیز باید به گونه ای عمل کنیم تا با رعایت ضوابط و مقررات سال را با شرایط بهتری پشت سر بگذاریم.

مدیرعامل بانک کشاورزی در معرفی روسای جدید برخی از ادارات مرکزی این بانک، وجود مدیران توانمند را یکی از مزیت های بانک دانست و ابراز امیدواری کرد با معرفی مدیران جدید برنامه ها منسجم تر، پویاتر و هماهنگ تر از گذشته پیش برود.

بر اساس این گزارش،در این مراسم«علی اکبر علیزاده» به عنوان رئیس اداره کل مهندسی ساختمان و تأسیسات،«علی خنده رو» به عنوان رئیس اداره کل خارجه،«طیب نوروزی» به عنوان رئیس اداره کل حسابرسی داخلی و «حسین هاشمی سعادت» به عنوان رئیس اداره کل تدارکات و خدمات اجرایی بانک کشاورزی معرفی شدند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134384

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید