وزیر جهاد کشاورزی: ایستگاه پمپاژ کشاورزی هلیلان امسال بهره برداری می شود

0
۹۶ بازدید

وزیر جهاد کشاورزی گفت: ایستگاه پمپاژ کشاورزی داجیوند – کهره در شهرستان هلیلان با برنامه‌ریزی‌های منسجم این وزارت تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

به گزارش جهان اقتصاد، سیدجواد ساداتی نژاد روز پنجشنبه در بدو ورود به ایلام اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی برای تکمیل سد چناره شهرستان چرداول نیز برنامه‌هایی دارد و امیدواریم این طرح نیز با تزریق اعنبار در اسرع وقت به اتمام برسد.

وی با اشاره به طرح های کشاورزی شهرستان ملکشاهی نیز افزود: از طرح ها و پمپاژهای مورد نیاز این شهرستان نیز بازدید و در اسرع وقت با اهتمام و هماهنگی وزارت نیرو راه اندازی می شوند.

وزیر جهاد کشاورزی به طرح کلان استان در حوزه کشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: طرح ۵۵۰ هزار هکتاری، سامانه گرمسیری و غیر گرمسیری از مهم‌ترین طرح‌های حوزه کشاورزی استان است که دولت برای تزریق اعتبار و اتمام این طرح‌ها نیز اهتمام ویژه دارد.

ساداتی نژاد تاکید کرد: امروز همچنین از مهم ترین طرح های نیمه تمام استان در حوزه کشاورزی بازدید و پس از بازدید از طرح‌ها اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و برای تکمیل طرح‌ها در شورای اداری با حضور رییس جمهوری این طرح ها مصوب خواهد شد.

وی ادامه داد: دولت و وزارت جهاد کشاورزی به دلیل اینکه ایلام قطب کشاورزی و منابع طبیعی در کشور است، به این استان توجه ویژه دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155148

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here