وزیر جهادکشاورزی: واردکنندگان نهاده های دامی جزیی از فرایند تولید کشور هستند

0
۸۹ بازدید

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تامین به موقع نهاده های دامی حلقه نخست زنجیره تولید  اقتصاد دام و طیور کشور است.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تامین به موقع نهاده های دامی حلقه نخست زنجیره تولید  اقتصاد دام و طیور کشور است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران (اوندا)، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی در نشست با اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی با اعلام این مطلب اظهار کرد: تامین به موقع نهاده های دامی حلقه اول از زنجیره تولید اقتصاد دام و طیور کشور  است و افرادی که در این بخش فعالیت می‌کنند جزیی از فرایند تولید در کشور محسوب می شوند.

وی افزود: از منظر وزارت جهاد کشاورزی رسیدگی و رفع مشکلات تامین کنندگان نهاده های دامی منجر به تعدیل مشکلات تولید کنندگان و بهبود شرایط بازار خواهد شد.

این عضو کابینه دولت سیزدهم با اشاره به مشکلاتی که واردکنندگان در مسیر تامین نهاده های دامی متحمل می شوند و قدردانی از این زحمات ادامه داد: تداوم جریان تامین نهاده دامی اقدامی مهم و ضروری است.

ساداتی نژاد تاکید کرد: تصمیم گیری های آتی وزارت جهاد کشاورزی با مشورت و همکاری تشکل ها در همه حوزه های مرتبط به عنوان راهبرد اصولی این دور از  فعالیت های وزارت جهادکشاورزی خواهد بود.

لازم به ذکر است؛در این نشست واردکنندگان به طرح و بررسی چالش ها و راهکارهای تنظیم بازار نهاده های دامی و تامین به موقع این اقلام در سال ۱۴۰۰ پرداختند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155561

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here