وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: پیش بینی ۷۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در سال آینده

0
۵۲۷ بازدید

علی ربیعی با بیان اینکه همه چیز برای جهش بزرگ آماده است، گفت: دولت سال آینده ۷۲ هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در کشور پیش بینی کرده است.

گروه توسعه

علی ربیعی با بیان اینکه همه چیز برای جهش بزرگ آماده است، گفت: دولت سال آینده ۷۲ هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در کشور پیش بینی کرده است.

علی ربیعی پس از همراهی با ساروی ها در راهپیمایی ۲۲بهمن افزود: زیرساخت های کشور برای اجرای برنامه های مورد نیاز بازار کار مهیا شده است.
وی با بیان اینکه با گوش شنوا همه مسائل را می شنویم، واقعیت ها را انکار نمی کنیم و درد و رنج مردم را می فهمیم، گفت: انتشار ناامیدی و گرفتن امید، بزرگترین خیانت به انقلاب و مردم است.
ربیعی بیان داشت: ما با کمک هم در سایه عقلانیت ،سختکوشی، با هم بودن و مدارا قادر به حل مسائل کشور خواهیم بود.
وی اظهار داشت: اقتصاد کوچک شده کشور یک واقعیت است، اما باید این موضوع را بگوییم که ما جنگ را پشت سر گذاشته ایم، تحریم ها شدت پیدا کرد و انرژی و سرمایه بسیاری از کشور هزینه شده است.
وی گفت: اینکه چرا تحریم می شویم باید بگویم که چون در استراتژی ۲ و سه ستونه امنیت منطقه آمریکائیان وارد نمی شویم .
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی همچنین با بیان اینکه فقط برای اشتغال روستایی مازندران ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با بهره ۲،۴ و ۸ درصد به مازندران اختصاص یافت که روستاییان برای اشتغال می توانند از آن استفاده کنند

وی افزود: مازندران استانی مهم در زمینه خدمات،گردشگری و کشاورزی است که ما قادر هستیم شرایط خود را بهبود بخشیم که باید از منابع به نحو  شایسته استفاده کنیم و دست در دست هم مشکلات را رفع و سرافرازانه پبروزی و موفقیت خودرا به دشمنان نشان دهیم.

ربیعی از بندر امیر آبادبه عنوان مهمترین بخش اقتصادی مازندران که اقتصاد استان را متحول می کند نام برد و گفت: بیکاری هست و ما مسئول هستیم ولی کم کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر ،۲ برنامه مهم دولت دوازدهم است .
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق های رای برای انتخاب آزاد مردم و اینکه چه چیزی می خواهند، اتفاق می افتد که بزرگترین نعمت جمهوری اسلامی است.
وی گفت: امروز در منطقه از ترس دمکراسی ایران، توطئه ها می کنند و در این شرایط هنوز برخی ها درست نفهمیدند که چگونه رژیم پهلوی را ساقط کرده ایم.
ربیعی با اشاره به این نکته که امروز ایران در سایه مقام معظم رهبری شخصیت جهانی پیدا کرده است ،گفت: خوشحالم که در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مازندران شرکت کردم؛ مازندرانی ها حامی انقلاب و پشتیبان انقلاب بوده و هستند.
وی ادامه داد: اینکه جمعیت امروز از نسل های متفاوت پس از انقلاب بودند و در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال متفاوت تر از سال های گذشته شرکت کرده اند، نشانه ارتباط نسلی است.
ربیعی گفت: ساروی ها نیز همانند دیگر مردم شهرهای ایران تو دهنی به آنهایی زدند که می گویند که ارتباط بین نسلی در ایران از بین رفته است .
ربیعی با اشاره به خلق حماسه حضور ملت ایران در ۲۲ بهمن، گفت: نسل جدید انقلاب در ۲۲ بهمن تودهنی محکمی به استکبار زدند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=78020