وزیر اقتصاد مجریان برنامه های اقتصاد مقاومتی را منصوب کرد

0
۵۹۱ بازدید

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور احکامی مجریان برنامه‌های این وزارتخانه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در این عرصه در کشور منصوب کرد.

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور احکامی مجریان برنامه‌های این وزارتخانه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در این عرصه در کشور منصوب کرد.

به گزارش ایرنا از وزارت امور اقتصاد و دارایی، پس از ابلاغ تصویب‌نامه‌های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ناظر به دستگاه‌های اجرایی که معاون اول رئیس‌جمهوری انجام داد، وزیر امور اقتصادی و دارایی در احکام جداگانه ای برای چهار نفر از رئیسان سازمان های زیرمجموعه و نیز خزانه دار کل کشور، آنان را به عنوان مجری پروژه های مرتبط با حوزه سازمان و معاونت متبوع خود، مصرح در تصویب نامه مورخ ۲۹ فروردین ماه سالجاری معاون اول رئیس جمهوری، منصوب کرد.
بر اساس این گزارش، طیب نیا در حکمی«سیدکامل تقوی نژاد» رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور را به عنوان مجری پروژه های «پیاده سازی کامل مالیات بر ارزش افزوده» و «پیاده سازی طرح جامع مالیاتی» منصوب کرد.
محمد فطانت فرد رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز در حکم طیب نیا به عنوان «مجری پروژه تقویت نقش بازار سرمایه در تامین سرمایه بنگاه ها» منصوب شد.
طیب نیا همچنین، «میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی» رئیس کل سازمان خصوصی سازی را به عنوان مجری پروژه های تکمیل فرآیند واگذاری سهام بنگاه های مشمول واگذاری (بنگاه های باقی مانده گروه ۱ و ۲) کشور منصوب کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «محمد خزاعی» رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران را به عنوان «مجری پروژه های جذب هفت میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی» و «تدوین برنامه گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی و اجرای آن» منصوب کرد.
این گزارش می افزاید: طیب نیا همچنین، «سیدرحمت الله اکرمی» معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور را به عنوان «مجری پروژه طراحی و استقرار خزانه داری الکترونیکی» منصوب کرد.
همه انتصاب های ذکر شده برای اجرای بند (۲) ابلاغیه تصویب نامه شماره ۸۰۰۹ مورخ ۲۹ فروردین ماه سال جاری معاون اول رئیس جمهوری درباره «پروژه های پیشنهادی کارگروه های برنامه های ملی اقتصاد مقاومتی برای اجرا در سال ۱۳۹۵» انجام شد.
علی طیب نیا در متن احکام صادره برای روسای سازمان های ذکر شده، از آنان خواست حداکثر در مدت یک هفته، برنامه عملیاتی پروژه مربوط به خود را به دبیرخانه اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=31287