وزیر اطلاعات: ملت ایران با استقامت پیروز و سربلند شده است

0
۲۴۱ بازدید

وزیر اطلاعات گفت: استقامت در برابر سختی ها از ملت ایران یک ملت پیروز و سربلند ساخته است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عصر جمعه در آیین گرامیداشت سالگرد جانباختگان زلزله پنجم دی ماه سال ۱۳۸۲ شهرستان بم افزود: ملت ایران در برابر سختی ها مقاومت و مقابل تحریم و فشارهای سیاسی و نظامی استقامت کرده است.

وی با گرامیداشت یاد جانباختگان زلزله بم گفت: حضور زیبا و پر معنای رهبر معظم انقلاب در ایام زلزله، آبی بر آتش داغ بمی ها بود.

وی ادامه داد: زندگی انسان ها با برخی ناملایمات مواجه بوده و با بلا به عنوان امتحان در هم گره خورده است و خداوند با بلاها انسان را مورد آزمون قرار می دهد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: فقط رفتار ما انسان ها مورد امتحان قرار نمی گیرد بلکه خداوند اندیشه و آنچه را در قلب ما می گذرد را نیز امتحان می کند زیرا خداوند در جنگ احد آنچه را در دل افراد بود، مورد آزمایش قرار داد.

وی گفت: گاهی این امتحانات با خوشی است و گاهی با چیزی که ما آن را شر می پنداریم آزمایش می کند و انسان های عاقل باید حواس خود را جمع کنند زیرا اگر مالی به آنان داده شد، مورد امتحان قرار می گیرند.

حجت الاسلام علوی افزود: این پست ها و وزارتخانه ها زینت زندگی انسان ها قرار داده شده تا بدانند چه کسی بهتر عمل می کند زیرا خداوند می فرماید فرزند شما هم امتحان شماست.

وی بیان کرد: خداوند به وسیله اموال و اولاد بنده خود را آزمایش می کند تا آن کسی که از سهم خود در آفرینش ناراضی است و کسی که شکر به جا می آورد، مشخص شود.

وزیر اطلاعات گفت: گاهی خداوند با ناخوشی هایی چون ناامنی، به هم خوردن وضعیت اقتصادی و کمبود کالا و یا زلزله و خشکسالی مورد آزمایش و امتحان قرار می دهد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=8265