وزارت جهاد کشاورزی برای تولید و توزیع مناسب محصولات کشاورزی سالم تلاش می‌کند

0
۷۷ بازدید

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تمام تلاش وزارت جهاد کشاورزی، حمایت از کشاورزان و دامداران برای تولید محصولات کشاورزی سالم در جهت پایداری امنیت غذایی مردم و توزیع مناسب آن است.

به گزارش جهان اقتصاد، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در جلسه قرارگاه امنیت غذایی اظهار کرد: با توجه به این که مواد غذایی و کشاورزی، مصرف روزانه مردم محسوب می شود باید رصد و نظارت بر آن هم روزانه باشد به همین دلیل قرارگاه امنیت غذایی به صورت روزانه برگزار می شود.

وی افزود: با دستور رئیس جمهور، بازرسی و نظارت بر توزیع و بازاررسانی کالاهای اساسی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است.

ساداتی نژاد ادامه داد: وزارت جهاد کشاورزی باید این بازرسی و نظارت را با ایجاد گشت های ویژه و روزانه انجام دهد که این اقدام با همکاری بسیج و وزارت صمت انجام می شود.

وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با توزیع هوشمند محصولات غذایی گفت: برای بازرسی خوب و ایجاد نظم در بازار باید از روش های هوشمند در توزیع، ساماندهی و نظارت استفاده کنیم.

وی افزود: سازمان مرکزی تعاون روستایی و شرکت پشتیبانی امور دام از تمام شرکت های دانش بنیان که در زمینه هوشمندسازی بازاررسانی محصولات غذایی فعالیت کنند، حمایت خواهند کرد.

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: امروز در تهران فعالیت تیم های نظارت بر عرضه کالاهای اساسی آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: فرماندهی واحد، نظم بهتر و مطلوب تری را در اختیار شهروندان خواهد گذاشت‌.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: تمام تلاش وزارت جهاد کشاورزی، حمایت از کشاورزان و دامداران برای تولید محصولات کشاورزی سالم در جهت پایداری امنیت غذایی مردم و توزیع مناسب آن است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=163536

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here