هنوز با احمدی‌نژاد سر مباحث سیاسی جر و بحث می‌کنیم

0
۲۸۲ بازدید

وزیر اطلاعات دولت دهم از ادامه جر و بحث‌های سیاسی خود با احمدی نژاد خبر داد و گفت که اگر بخواهد با وی همکاری کند شرط خواهد گذاشت.
حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در گفت‌وگو با ایلنا در مورد فعالیت احمدی‌نژاد و تیم وی برای انتخابات مجلس دهم گفت: جریان که نه اما مجموعه‌ای هستند که ممکن است فعالیت‌هایی را نیز داشته باشند.
وزیر سابق اطلاعات در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان با احمدی‌نژاد در ارتباط هستید؟، اظهار کرد: مانده است که ارتباط را چگونه بخواهید معنا کنید.
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا جلسه‌ای برای هم اندیشی در موضوعات مختلف با یکدیگر برگزار می‌کنید؟، گفت: بالاخره جر و بحث با هم می‌کنیم.
مصلحی در پاسخ به این پرسش که جر و بحث‌های شما با رییس جمهور سابق بر سر چه موضوعاتی است؟، بیان کرد: سر موضوعات سیاسی است.
وزیر سابق اطلاعات در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه اگر احمدی‌نژاد بخواهد به عرصه سیاسی بازگردد، آیا به وی کمک خواهید کرد، گفت:‌ بالاخره باید شرایط را دید و آن زمان تصمیم گرفت.
وی در پاسخ به این پرسش که در صورتی که احمدی نژاد برای انتخابات سال آینده مجلس از شما کمک بخواهد به وی چه خواهید گفت؟، اظهار کرد: آن زمان باید فکر کنم. قطعا شرط دارد و باید شرایط نظام و انقلاب را نیز مورد توجه قرار داد.
مصلحی همچنین در پاسخ به این پرسش که اگر بخواهید با احمدی‌نژاد همکاری کنید آیا کنار گذاشتن اطرافیانشان را شرط خواهید کرد؟، گفت: بله این مسئله که کاملا روشن است.
وزیر سابق اطلاعات در خصوص اینکه قصد کاندیداتوری برای انتخابات سال آینده مجلس را دارید نیز گفت: هنوز معلوم نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=3812