هفدهمین نمایشگاه صادراتی ایران در ارمنستان برگزار می شود

0
۲۴۹ بازدید

اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران

اعلام کرد : هفدهمین نمایشگاه صادراتی جمهوری اسلامی ایران همزمان با نمایشگاه PanArmenia Expo 2015(اکسپو ارمنستان توسط اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان مهر ماه سال جاری در این کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد از پایگاه اطلاع رسانی اتاق ایران، قرار است این نمایشگاه از ۱۶ تا ۱۹ مهر ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین المللی ایروان برگزار شود.

نمایشگاه مزبور سال گذشته با توجه به همکاری ویژه کشور ارمنستان و همچنین با حضور و مشارکت شرکت ها و واحدهای تولیدی و صادراتی ایرانی در شهر ایروان برگزار شد.

مراسم گشایش این نمایشگاه نیز با حضور رییس و اعضای اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان، سفرای کشورهای مصر، هند، لبنان، سوییس و لهستان در ارمنستان و برخی مقامهای دولت ارمنستان انجام شد.

هفدهمین نمایشگاه صادراتی ایران در ارمنستان از ۲۷ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ با حضور بیش از چهل شرکت تولیدکننده و صادرکننده ایرانی در حوزه های فرش ماشینی و موکت، کاشی و سرامیک، صنایع دستی و گردشگری، پلی اتیلن، پزشکی، شیرآلات ساختمانی، ترانزیت و حمل ونقل، بسته بندی، محصولات کشاورزی، خوراک دام، برق و الکترونیک، محصولات فرهنگی، محصولات غذایی برگزار شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ها معرفی توانمندی های صادراتی ایران در حوزه های مختلف کالایی و خدماتی، جذب بازارهای جدید برای عرضه کالا و خدمات، آشنایی بازرگانان و صادرکنندگان ایرانی با زمینه های اقتصادی ارمنستان، جذب سرمایه گذار ارمنستانی و ارایه پتانسیل ها و توانمندی های واحدهای تولیدی و صنعتی ایران است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=14768