کد خبر: 168454
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۰

نهاد گزینش در توسعه کشور نقش تردید ناپذیری دارد

نهاد گزینش در توسعه کشور نقش تردید ناپذیری دارد

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، «سید مسعود میرکاظمی» در پیامی سالروز تشکیل نهاد گزینش را تبریک و تهنیت گفت.

در متن پیام رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور آمده است: نهاد مقدس گزینش از جمله یادگارهای پر خیر و برکت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ۱۵ دی‌ماه سال ۱۳۶۱ بنابر فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد.

میرکاظمی در ادامه نوشت: بدون تردید یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت هر کشوری سرمایه انسانی متعهد، معتقد با اهتمام به عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی و فساد ستیزی و قانونمندی است.

در ادامه پیام رییس سازمان برنامه و بودجه آمده است: اکنون با عنایت به بیانیه گام دوم انقلاب، مهمترین ظرفیت امیدبخش کشور نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی است که با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب گزینشگران با انتخاب و گزینش دقیق و عالمانه می‌توانند سازمان و نهادی سالم را به ارمغان بیاورند.

میرکاظمی در خاتمه تاکید کردک شایسته می‌دانم به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، سال‌روز تشکیل آن نهاد مقدس را به همه گزینشگران و همکاران پرتلاش در هیات و هسته مرکزی گزینش سازمان و رابطان استان‌ها و سازمان‌های تابعه که به حق «پاسداران سلامت نظام اداری» هستند تبریک و تهنیت عرض کنم و توفیقات الهی در انجام این وظیفه خطیر را از خداوند سبحان مسالت دارم.