نماد “سغدیر” در فرابورس درج شد

0
۱۴۴ بازدید

شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر (سهامی عام) پس از احراز کلیه شرایط به عنوان دویست و سی و سومین نماد معاملاتی(یکصد و چهلمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ‌‎های فرابورس ایران درج شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر (سهامی عام) پس از احراز کلیه شرایط به عنوان دویست و سی و سومین نماد معاملاتی(یکصد و چهلمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ‌‎های فرابورس ایران درج شد.

این شرکت که در ۲۳ تیرماه سال ۹۳ نزد سازمان بورس اوراق بهادار ثبت و در تاریخ ۵ مهر امسال پذیرش شده، با نماد معاملاتی “سغدیر” در گروه سیمان، آهک و گچ و زیرگروه تولید سیمان، آهک و گچ روی تابلوی فرابورس نشسته است.

شایان ذکر است نام اولیه این شرکت رایان تولید پویا (سهامی خاص) بوده که تحت شماره ۱۳۵۶۵۸ در مورخ ۲۲/۸/۱۳۷۶ در اداره ثبت شرکتهای تهران با سرمایه یک میلیون ریال برای مدت نامحدود به ثبت رسیده است.

همچنین شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر فعالیت خود را رسماً بصورت شرکت سهامی عام از تاریخ ۱۰/۸/۱۳۸۲ با نام شرکت سرمایه‌گذاری صنعت سیمان غدیر آغاز کرد و ۲ سال بعد با توجه به گسترش فعالیت در زمینه ‌ای سرمایه گذاری و تغییرموضوع فعالیت، نام شرکت طی مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۷/۲/۱۳۸۴ به شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر تغییر یافت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134166