نمادهایی که بیشترین سود را به جیب زدند؟

0
۵۹ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، تامین ماسه ریخته‌گری و واسپاری ملت بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۳۳۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۴هزار و ۴۶۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۱۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۸۱۲میلیارد تومان در بیش از ۴۶۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، تامین ماسه ریخته‌گری و واسپاری ملت بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری شاهد، معدنی دماوند و نوسازی و ساختمان تهران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله یک میلیارد و ۲۹۹میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۲۹۹میلیارد تومان در ۲۵۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۶۷۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های ریل پرداز نو آفرین، بیمه اتکایی ایرانیان و فرابورس ایران امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های ویتانا، تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا و شیر پاستوریزه پگاه فارس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=159300

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here