مديرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش :

نشست و برخاست انجام شده در پروازهای داخلی با رشد قابل توجه و ۹ درصدی افزایش همراه بوده است

0
۲۷۲ بازدید

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش به مقایسه شاخص های فرودگاهی در شهریور ۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته پرداخت و گفت:
نشست و برخاست انجام شده در پروازهای داخلی با رشد قابل توجه و ۹ درصدی افزایش همراه بوده است.

علی عرب در گفتگو با خبرنگار جهان اقتصاد افزود: بر اساس آمارهای منتشر شده فرودگاه بین المللی کیش در شهریور ماه سال جاری ۷۲۳پرواز ورودی و ۷۲۵پرواز خروجی انجام شده است که تعداد ۹۰ هزار و ۴۷۶ مسافر ورودی و تعداد ۸۴ هزار و ۳۲۹ مسافر خروجی در این فرودگاه ‌پذیرش و اعزام شده‌ اند. اگر این آمار را با ماه مشابه سال گذشته مقایسه کنیم به این نتیجه می رسیم که نشست و برخاست با ۹ درصد رشد و اعزام و پذیرش مسافر در قیاس با ماه مشابه سال گذشته؛ به ترتیب با ۱۵ درصد و ۱۴ درصد افزایش به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: نشست و برخاست در پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی کیش در شهریور ۹۸ با ۲۶ پرواز ورودی و ۲۶ پرواز خروجی با جابجایی ۱۵۷۱مسافر ورودی و ۲۷۲۷ مسافر خروجی همراه بوده است؛ که به نسبت این آمار؛ در شهریور ۹۹، به دلیل شیوع ویروس کرونا با ۱۰۰ درصد کاهش مواجه شده است.

برای مشاهده آمار و اخبار و همچنین اطلاع از عملکرد و وضعیت پروازهای فرودگاه بین‌المللی کیش می‌توان به سایت این مجموعه به آدرس kishports.com مراجعه و یا به اینستاگرام این مجموعه به آدرس @kishports مراجعه کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=112313