نرم افزار مدیرت مالی و اداری از راه دور تولید شد

0
۲۸۸ بازدید

به همت متخصصان ایران

گروه بازار:

trades@jahaneghtesad.com

به دنبال طراحی و ساخت نرم افزار مدیریتی توسط متخصصان ایرانی، امکان مدیریت امور مالی و اداری بنگاه‌های اقتصادی از راه دور فراهم شد.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، حسن ذوالفقاری درنشستی با اصحاب رسانه ضمن اشاره به این مطلب اظهار داشت: با استفاده از نرم افزار داشبورد مدیریتی هلو، کاربران که مدیران کسب و کار و واحدهای صنفی هستند می توانند به طور لحظه‌ای در جریان امور مالی و اداری کسب و کار خود قرار گیرند.

وی با اشاره به این که این شرکت از ابتدای فعالیت با طراحی و عرضه نرم افزار هلو بر کسب و کارهای کوچک و متوسط تمرکز کرده است گفت: در حال حاضر این نرم افزار در بازارهای بزرگ و کوچک، شرکت‌های تولیدی، اصناف، دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و علی‌رغم آنکه شرکت‌های زیادی در این حوزه کار می‌کنند اما این نرم افزار ۴۲درصد سهم بازار اصناف را در اختیار دارد و در بین شرکت‌های کوچک هم بیشترین سهم را دارد.

مدیرعامل طرفه‌نگار با بیان اینکه داشبورد مدیریت، نرم‌افزاری است که می‌تواند خلاصه‌ای از اطلاعات لحظه‌ای و مدیریت کسب و کار را خیلی سریع انتقال دهد، توضیح داد: از دیگر برنامه های نرم افزاری این واحد دانش بنیان ایرانی، اپلیکیشن قوانین آپارتمان نشینی، ثبت سفارش رستوران، نرم‌افزار ثبت فاکتور و پخش تحت اندروید است.

در ادامه این نشست، حمیدرضا صدیقیان رییس هیات مدیره با اشاره به مشکلات و موانع اجرایی شدن قانون کپی رایت در کشور گفت: اگر بتوانیم جریمه های سخت‌گیرانه‌ای را برای نقض کپی رایت در نظر بگیریم، قوانین هم بهتر اجرا خواهد شد. در کنار آن بحث فرهنگ سازی نیز مطرح است.

وی درباره آینده صنعت نرم افزار ایران در دوره پساتحریم گفت: شاید بسیاری از شرکت‌های ایرانی نگرانی‌هایی در خصوص ورود رقبای خارجی داشته باشند اما یکی از نقاط بسیار متمایز شرکتهای داخلی، خدمات پس از فروش است.

همچنین سارا میرزایی، یکی از اعضای هیات مدیره طرفه نگار گفت: نرم افزار مدیریتی هلو بیش از ۱۶۰مدل شغلی مختلف را پوشش می‌دهد.

وی افزود: از کشورهای متعددی چون کانادا، آمریکا و رومانی پیشنهاداتی برای همکاری متقابل داشته‌ایم که در حال بررسی این پیشنهادات هستیم، چنانکه هم اکنون قریب به ۵هزار مصرف کننده در کشورهای دیگر از نرم‌افزارهای تولید شده توسط متخصصان ایرانی استفاده می‌کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=14911