نرم‌افزار جامع صنف آسانسور و الکترومکانیکی رونمایی شد

0
۳۱۶ بازدید

در سومین روز برپایی نمایشگاه بین‌المللی آسانسور از «نرم‌افزار جامع صنف آسانسور و الکترومکانیکی» رونمایی شد. علی‌اکبر ایلخانی، رییس اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران در مراسم رونمایی از این نرم‌افزار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نرم‌افزار بهترین و کوتاه‌ترین راه ارتباطی میان اعضای صنف با مردم است.

ایلخانی با بیان اینکه اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی بالغ بر ۱۴رسته شغلی را در برمی‌گیرد، افزود: مردم می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار با تولیدکنندگان و تعمیرکاران صنف، ارتباط برقرار کرده و خدمات مورد نیاز خود را با تأییدیه اتحادیه دریافت کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح  بازدید از آسانسورهای اماکن مسکونی، تجاری و اداری شهر تهران خاطر نشان کرد: مالکان و مدیران ساختمان می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار، درخواست خود را برای بازدید کارشناسان و متخصصان فنی اتحادیه از آسانسور، پله برقی و بالابر ملک خود ثبت کرده و شماره پیگیری دریافت کنند.

در ادامه این مراسم مازیار عصام، مدیر اجرایی نرم‌افزار گفت: نرم‌افزار جامع اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی، نرم‌افزاری حرفه‌ای است که برای گوشی‌های همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس تهیه شده است. عصام با اشاره به بخش‌های مختلف این نرم‌افزار افزود: در بخش اول، اعضای اتحادیه دارای پروانه کسب به تفکیک منطقه شهرداری معرفی می‌شوند و شهروندان می‌توانند انواع خدمات صنف را از آنها دریافت کنند.

وی با اشاره به بخش دوم سامانه اضافه کرد: در این بخش که به‌صورت آنلاین فعال است مردم می‌توانند به‌طور مستقیم انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اتحادیه در میان بگذارند؛ پیام کاربر با شماره رهگیری ثبت شده و پاسخ آن از طریق سامانه پیام کوتاه و یا تماس تلفنی داده می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=36096