نرخ جدید ورودیه کاخ‌موزه‌های تهران اعلام شد

0
۵۱۴ بازدید

نرخ جدید ورودیه کاخ‌موزه‌های تهران اعلام شد و نرخ ورودیه دو مجموعه فرهنگی – تاریخی نیاوران و سعدآباد به استناد تصویب نامه هیات وزیران افزایش یافت.

به گزارش مهر، محمدرضا کارگر مدیر کل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی-تاریخی گفت: به استناد تصویب نامه هیات وزیران در تاریخ ۱۳آذر ماه سال ۹۱و با توجه به برنامه ریزی ها و کارشناسی های صورت گرفته مبنی بر سطح بندی موزه ها، بناها و محوطه های تحت پوشش سازمان، نرخ جدید ورودی به دو مجموعه فرهنگی- تاریخی تهران افزایش یافت.

کارگر با بیان اینکه نرخ ورودی برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی متفاوت است، گفت: بازدیدکنندگان داخلی برای ورود به این دو مجموعه باید مبلغ ۲۰هزار ریال پرداخت کنند و برای بازدید از هر کدام از موزه ها و کاخ موزه های این مجموعه ها مبلغ ۱۵هزار ریال بپردازند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی ادامه داد: مبلغ ورودی برای بازدیدکنندگان خارجی ۱۵۰هزار ریال است همچنین برای بازدید از هر کدام از موزه ها و کاخ موزه ها به صورت جداگانه باید مبلغ ۱۰۰هزار ریال پرداخت کنند.

وی افزود: دستورالعمل تعیین نرخ ورودی دو مجموعه فرهنگی _ تاریخی سعدآباد و نیاوران ابلاغ شده است و روسای این مجموعه ها باید از تاریخ اول تیرماه سال جاری نسبت به اجرای نرخ جدید اقدام کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=13464