نخستین نمایشگاه جامع صنعت ویلا سازی برگزار می شود

0
۴۲۰ بازدید

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه جامع و بزرگ صنعت ویلاسازی ؛ ده ها شرکت و واحد تولیدی و خدماتی، جدیدترین صنایع،تجهیزات و تولیدات خود را ارائه و در معرض دید مخاطبان قرار می دهند.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه که برای اولین بار در ایران برگزار می شود؛انواع صنایع ساختمانی،ساختمان های پیش ساخته، معماری منظر، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، صنایع مختلف چوب، معماری منظر،سقف های مختلف ویلائی، دکوراسیون داخلی،دکوراسیون محیطی، فضای سبز، مبلمان داخلی و بیرونی، تجهیز ویلا و سیستم های گرمایشی و سرمایشی درمعرض دید علاقمندان قرار می دهند.

ایجاد شرایط و محیطی برای انجام برنامه ها و اموری همچون پیمانکار، فضاسازی، بازار ساخت و ساز، فروش ورهن و اجاره بخش دیگری از برگزاری نخستین نمایشگاه جامع صنعت ویلاسازی است.

نخستین نمایشگاه جامع ویلا با هدف توجه به سبکسازی و مقاوم سازی ساختمان های ویلائی، توجه به مصرف انرژی کمتر و جلوگیری از پرت انرژی، توسعه گردشگری و جذب توریسیم داخلی و خارجی، ایجاد فضای تعاملی میان دست اندرکاران و مخاطبین طراحی، ساخت، خرید و فروش و تجهیز ویلا برگزار می شود.

این نمایشگاه با حضور شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی و همچنین نهادها و سازمان های مختلف از ۹ لغایت ۱۲ شهریور ماهدر سالن نمایشگاه­های بین المللی منطقه آزاد انزلی برپا خواهد شد.

عاطفی رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه جامع ویلا گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه کالا و خدمات در حوزه صنعت ویلا برای فعالین خدماتی ، تولیدی و بازرگانی است تا ضمن آشنائی با آخرین دستاوردهای این حوزه ، با شرکت های دیگر تبادل اطلاعات کرده و وارد مذاکرات تجاری شوند.

وی خاطر نشان کرد: نخستین نمایشگاه جامع ویلا در حوزه هایمعماری و دکوراسیون داخلی،تجهیزات داخلی ویلا، فضای سبز، پوشش های سقف و دیوار، در و پنجره و یراق، کاشی ، سرامیک ، پارکت ، پوشش های سقف

تاسیسات، مصالح و سنگ های ساختمانی،ویلاهای پیش ساخته،ویلا املاک،مشاوران ، پیمانکاران و انبوه سازان و لوازم و تجهیزات برق و روشنایی برگزار می شود و علاوه بر شرکت ها برخی از سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مشارکت خواهند داشت.

رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه جامع ویلا اضافه کرد: برگزاری چند نشست و کارگاه تخصصی و آموزشی، تورهای بازدید از ویلاهای نمونه در حال احداث برخی از برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=36794